П’ять нардепів із Полтавщини проголосували за обмеження продажу алкоголю

22 березня Верховна Рада України ухвалила проект Закону №3149. Цим законопроектом органам місцевого самоврядування надають повноваження щодо встановлення обмеження на продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв. Більшість полтавських мажоритарників проголосували «за» прийняття закону.

У пояснювальній записці до законопроекту вказано, що його прийняття надасть повноваження органам місцевого самоврядування встановлювати заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного  господарства) у визначений час доби в межах відповідної адміністративної території.

«Впевнений, що всі, хто дотичний до органів місцевого самоврядування подякують за його прийняття. Говорити про культуру вживання алкоголю можна довго. Але для мене найголовніше зупинити дитячий алкоголізм, а разом і з ним — українського народу», – написав, коментуючи прийняття законопроекту, народний депутат від 145 мажоритарного округу Юрій Бублик на своїй сторінці у «Фейсбук»

Під час голосування законопроект набрав 230 голосів «за». П’ять із них дали полтавські мажоритарники – Юрій Бублик, Костянтин Іщейкін, Сергій Каплін, Олег Кулініч та Андрій Река. Руслан Богдан, Костянтин Жеваго та Юрій Шаповалов під час голосування були відсутніми.

Дивіться також, про переваги наявності персонального алкотестера у водія.

Володимир Паршевлюк