П’яний водій Daewoo Lanos в’їхав в єдину маршрутку, яка їздила на Дослідну станцію

У ДТП потрапила єдина маршрутка, яка перевозила мешканців району Дослідної станції в центр міста

Сьогодні в обід на перехресті вулиць Шведської та Гвардійської сталася ДТП. Водій Daewoo Lanos виїхав на зустрічну смугу і зіштовхнувся із мікроавтобусом БАЗ, який курсував маршрутом № 23/24 (Обласна дослідна станція — Зигіна — Шевченка — вул. Патріарха Мстислава). Перевізник прямував в сторону центру і перевозив трьох пасажирів.

Унаслідок ДТП постраждав пасажир мікроавтобуса — 46-річна полтавка. Жінку із тілесними ушкодженнями доставили до 1-ї МКЛ.

За кермом Daewoo Lanos був нетверезий 38-річний чоловік. Вміст алкоголю в його крові перевищує допустиму норму у 8 разів. На нього склали відповідні адмінматеріали. Для встановлення деталей автопригоди викликали слідчих.

Микроавтобус на маршруті № 23/24

Це ДТП — неприємний сюрприз для жителів Дослідної станції, оскільки понівечена маршрутка — єдиний приватний громадський транспорт, який курсував в бік міста з Дослідної станції. Перевізник Павло Щербак у липні виграв конкурс на маршрути № 23 (Центр-вул. Патріарха Мстислава) та № 24 (Центр-Обласна дослідна станція). Павло Щербак одночасно є власником, водієм і механіком підприємства. Також у нього є тільки одна маршрутка.

Нагадаємо, у жовтні 2016 року, на ще невідремонтованій вулиці Шведській, автобус КП «Полтаваелектроавтотранс» потрапив до канави, яку розмило дощем.

Микола ЛИСОГОР, «Полтавщина»