Оздоровчий сезон-2017 добігає кінця: у таборах літнього відпочинку тривають 4 зміни

Яскраве відкриття зміни у таборі «Сонячний» Яскраве відкриття зміни у таборі «Сонячний»

В оздоровчих таборах літнього відпочинку тривають четверті, останні цього літа, оздоровчі зміни. За традицією, на початку кожної з них маленьких відпочивальників вітає Полтавський міський голова Олександр Мамай.

Так, очільник міста завітав у табори «Супутник» та «Сонячний», що у с. Михайлівка Диканського району, «Олімпійські надії», що в Соснівці Полтавського району, «Орлятко» в с. Клюсівка на Новосанжарщині.

На четверту зміну до «Супутника» заїхали близько 300 хлопчиків та дівчат. Загалом же цього літа в таборі оздоровили понад 1000 відпочивальників. Вікторія Бакова цьогоріч приїхала до «Супутнику» уже вшосте. Проте, не відпочивати, а працювати:

— Тут працюю вже 3 роки поспіль. Їздила сюди і дитиною, також 3 роки. «Супутник» — це табір, в який хочеться повертатися знову і знову. Тут особлива, родинна атмосфера.

У 2017 році міському управлінню освіти на проведення літньої оздоровчої кампанії виділили понад 8,7 млн грн, з них — 5,1 млн спрямовано на підготовку та організацію оздоровлення в «Супутнику».

Фото на згадку з відпочивальниками табору «Супутник» Фото на згадку з відпочивальниками табору «Супутник»

— Діти мають відпочивати в комфортних умовах, — наголосив міський голова Олександр Мамай. — Адже від їхнього літнього дозвілля, певною мірою, залежать успіхи протягом навчального року. Тож, аби діти відпочили якомога краще, робимо все необхідне для забезпечення комфорту.

У їдальні, медичному пункті, деяких спальних корпусах табору замінили вікна на сучасні металопластикові. Також відремонтували дахи корпусів, зробили біля цих будівель навіси, замінили асфальтове покриття на бруківку, встановили нові питні фонтанчики. В середині кожного корпусу виконали поточні ремонти, поліпшивши інтер’єр. Для їдальні придбали нове кухонне обладнання, встановили сучасну вентиляційну систему.

Заїхали на четверту зміну і в табір «Сонячний». Кожна з них тут — особлива. Під час останньої зміни в закладі відпочинуть 300 маленьких полтавців. Загалом же, протягом літнього періоду в таборі оздоровилися понад 1200 відпочивальників.

Директор закладу Євгенія Бутова розповіла: деякі з дітей повертаються до улюбленого місця відпочинку знову і знову:

— У нас є діти, котрі залишаються на дві зміни поспіль. Є такі, що перебувають у нас і по три зміни.

Табір «Орлятко», що в с. Клюсівка, за 4 зміни прийняв понад тисячу відпочивальників. А в «Олімпійських надіях» цьогоріч оздоровилися більш ніж 600 майбутніх зірок спорту. Діти говорять: тут створені всі умови, аби відпочивати весело, яскраво і, звичайно, з користю.

Майбутні зірки спорту з'їхалися на відпочинок в «Олімпійські надії» Майбутні зірки спорту з’їхалися на відпочинок в «Олімпійські надії»

До табору «Орлятко», що в Матвіївці Котелевського району, на 4 зміну завітали діти з особливими потребами. Вона триватиме 14 днів.

Традиційно, під час кожного візиту міський голова Олександр Мамай не залишає дітлахів без сюрпризів. Так, усі діти, що приїхали оздоровитися до таборів, мали можливість відвідати один з дитячих розважальних центрів у Полтаві.

Загалом, на проведення літньої оздоровчої кампанії 2017 року з міського бюджету спрямували майже 20,5 млн грн, що на 7 млн більше, ніж торік.

Так, у 2016 році в таборах оздоровились 11 875 дітей пільгових категорій. Цьогоріч же оздоровчі послуги отримали понад 12 тисяч дітлахів. У пришкільних таборах, за рахунок міського бюджету, відпочили понад 1500 дітей пільгових категорій.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради