Освітяни Полтавщини отримали сертифікати про підвищення кваліфікації

У Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся одноденний семінар. Теми обговорення — нововведення в освітній сфері.

Участь у засіданні круглого столу взяли директорка та представники Департаменту освіти та науки Полтавської ОДА, керівники органів управління освітою та представниками ОТГ Полтавщини, представники центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, а також Центру розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області.

— Говорили із присутніми про створення сучасного освітнього середовища, модернізацію змісту освіти та підходу до навчання дітей впровадження концепції Нової української школи. Приділили увагу і заходам, які в межах програми національно-патріотичне виховання проводять у навчальних закладах нашої області, — розповіла директорка Департаменту освіти та науки Полтавської ОДА Олена Харченко.

Відбувся одноденний семінар для освітян Полтавщини Відбувся одноденний семінар для освітян Полтавщини

По відеозв’язку очільниця Омельницької об’єднаної територіальної громади Олександра Шереметєва поділилася досвідом та розповіла, як вони впроваджують реформу освіти в навчальних закладах ОТГ.

— Ми — освітяни Полтавщини прагнемо, аби кожна школа була обладнана найсучаснішим обладнанням: потужними комп’ютерами, відеокамерами, проекторами тощо. І це потрібно не лише для того, аби проводити подібні конференції, а, перш за все, щоб підвищити якість освіти та інтерес молоді до навчання, — додала головна освітянка області.

Усі державні службовці, представники органів місцевого самоврядування відповідно до закону «Про Державну службу» повинні підвищувати кваліфікацію один раз на три роки — проходити двотижневий тренінг. Крім того мають регулярно відвідувати різноманітні семінари, брати участь у засіданнях та конференціях.

— Сьогодні з освітянами у нас тематичний одноденний захід, наприкінці якого вручимо сертифікати про підвищення кваліфікації. Подібні заходи також є обов’язковими, — повідомила Наталія Осипенко, директорка центру органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Наприкінці семінару освітяни отримали сертифікати про підвищення кваліфікації

Подібні заходи у центрі відбуваються регулярно. Лише сьогодні їх заплановано кілька.

— Сьогодні їх два, та переважно ми проводимо по три. І зустрічаємося ми не лише з освітянами. Темами для обговорення також є медицина, соціальний захист, розвиток спорту тощо, — додала Наталія Осипенко.

ПОІППО за матеріалами Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА