Організатори змінили місце проведення безкоштовного концерту «Океану Ельзи» у Полтаві

Концерт «Океану Ельзи» у Полтаві 7 червня 2017 року Концерт «Океану Ельзи» у Полтаві 7 червня 2017 року | Фото Вікторії Квітки

Безкоштовний концерт «Океану Ельзи» у Полтаві проведуть не біля ТРЦ «Екватор», а на стадіоні «Ворскла»

Концерт-подарунок українського гурту «Океан Ельзи» у Полтаві 15 вересня відбудеться на стадіоні «Ворскла». Організатори відмовилися від проведення заходу на площі біля ТРЦ «Екватор». Про це було повідомлено сьогодні, на офіційній сторінці гурту у Facebook.

Нагадаємо, про вибір простору біля «Екватору» у якості майданчика для концерту організатори повідомили 30 серпня. Таке рішення було продиктоване тим, що ця площа більша за стадіон і може вмістити більше людей, ніж на концерті 7 червня.

Після оприлюднення інформації про місце проведення багато полтавців висловили невдоволення та обурення. У Facebook обговорювалася навіть можливість трагедії, бо, нібито з простору біля ТРЦ «Екватор» є тільки один вихід.

За словами організаторів концерту «ОЕ», вони дослухалися до думок прихильників. Група вирішила перенести концерт на найбільший міський стадіон.

«Протягом останніх днів ми доклали великих зусиль, аби це стало можливим, оскільки два моменти — безпека та комфорт глядачів — для нас завжди в пріоритеті.» — зазначається у повідомленні.

Отже, за актуальною інформацією, концерт-подарунок на знак подяки полтавцям за підтримку відбудеться 15 вересня, о 19:00, на стадіоні «Ворскла». Цей концерт стане фінальним перед річною творчою перервою «Океану Ельзи». Вхід буде вільний.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»