Опубліковано третє відео нападу на Олександра Кобу

На Youtube викладене відео, де чітко видно, як особа в чорній футболці та рукавичках наносить ножові поранення Олександру Кобі

Користувач MrRomanRonin опублікував на Youtube відео, де чітко видно, як під час сутичок біля «Газетного ряду», особа в чорній футболці та рукавичках, знаходячись позаду ветерана АТО Олександра Коби, наносить останньому різкі ножові удари.

Людина, яка ззаду напала на Олександра Кобу

Нагадаємо, що 5 квітня біля арки будинку по вулиці, Соборності, 27 відбулись сутички. Результатом цих подій, стало звільнення проходу крізь арку, який напередодні перекрив ФОП Віктор Степаненко. Проте, така перемога активістів здобувалась кров’ю. Озброєні представники охоронної фірми «Скорпіон-2016», яку найняв забудовник арки, тяжко поранили кількох протестувальників.

Один з протестувальників — Олександр Коба, отримав 8 ножових поранень. Попередньо відомо, що його атакували двоє людей. Ми вже демонстрували два відео «ГромадськогоТБ.Полтава» та телеканалу «Місто» з інших ракурсів. Проте в мережі з’явилось нове відео, на ньому у значно кращій якості можна побачити момент нанесення ножових ударів.

Столкновение возле арки, ранение Кобы (0,5х)Відео «Громадського»

Відео нападу на Олександра Кобу (телеканал «Місто», 2017.04.05)Відео телеканалу «Місто»

Зауважимо, що іншого нападника на активіста, затримав полтавець Євген Ситько та передав його патрульним поліції, але ті його відпустили. На цей час, поліція стверджує про арешт одного з нападників — Анатолія Прядка.

Максим САМОЙДЮК, «Полтавщина»