Опівдні влада Полтави направила снігоприбиральну техніку на околиці — вночі дороблятимуть центр

Техніка КП «Декоративні культури» приборкує кучугури снігу на вул. СоборностіТехніка КП «Декоративні культури» приборкує кучугури снігу на вул. Соборності | Фото Дарини Синицької

Наразі комунальні служби розчищають Вакуленці, Лісок, Залізничників, повторно — Яківці, Червоний Шлях та Івонченці

Важка ситуація у Полтаві вранці, яка виникла після сильного снігопаду вночі, поступово «вирішується». Про це повідомив заступник міського голови Полтави Андрій Лямін. З його слів, наразі техніка працює на околицях міста:

— Техніку направили на Вакуленці, Лісок, Залізничників. Повторно — на Яківці, Червоний Шлях, Івонченці. Після околиць техніку знову повернемо в центр та на основні магістралі. Також будемо прочищати міжквартальні та дворові проїзди. Залишається актуальним прохання до автовласників — приберіть авто з узбіч. Були випадки, коли залишали поперек і півтори смуги залишалося нерозчищеною. Також є прохання до поліції та Укртрансбезпеки — заборонити «фурам» в’їзд в Полтаву, вони ускладнюють рух громадського транспорту.

Роботи триватимуть і цієї ночі, щоб встигнути максимально розчистити дороги перед черговим сильним снігопадом, який за прогнозом відбудеться в ніч з 2 березня на 3 березня (з 23:00 до 2-3 годин). Тому міська влада звернулася до керівників підприємств та установ, закладів торгівлі, громадського харчування, власників і орендарів будинків, з проханням утримувати закріплені за ними території у належному стані.

Селище Залізничників опівдні | Фото читача

За даними прес-служби Полтавської міськради, у ніч з 28 лютого на 1 березня випало більше 30 сантиметрів снігу. Ліквідуючи наслідки снігопаду та заметілі на дорогах міста працювало 450 спеціалістів комунальних служб та 40 одиниць техніки.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»