Опішне перетворюється на справжню столицю фестивалів

1-го липня в Опішні вируватиме одразу шість фестивалів у рамках ІХ Тижня Національного Гончарного Здвиження в Опішному «Здвиг–2017».

Цього літа гончарське містечко Опішне перетвориться на справжню столицю фестивалів.

Почули лункий спів металу й дужого молота? Це в Опішному зібралися найталановитіші ковалі України впродовж 26 червня – 1 липня 2017 року: саме в цей час триватиме 7-й Національний ковальський фестиваль «ВакулаФЕСТ–XXI»

Саме 1-го липня Ви побачите твори учасників та дізнаєтеся імена переможців.

Упродовж 26 червня – 1 липня 2017 року в Опішному вперше відбудеться «Фестиваль вогню» – арт-шоу за участю українських художників-керамістів, що поєднає пратехнології та новітні авторські способи виготовлення й випалювання творів кераміки.

Багатством програми, безперечно, вразить Національний фестиваль гончарства, що пройде в Опішному 1 липня 2017 року. Він стане кульмінаційним акордом «Здвигу–2017».

Впродовж дня в Центрі розвитку духовної культури Опішному триватиме Фольклорний фестиваль «Гончарське перевесло», який презентує фольклорні колективи й естрадні етногурти України.

Цінувальники жіночої вроди та оригінального мистецтва бодіпейтінгу не зможуть залишити поза увагою СЬОМИЙ Національний фестиваль-конкурс гончарського бодіпейнтінгу «BodyCeramicFestUkraine» («BСFU-2017»).

А на гурманів 1-го липня в Опішні чекає Фестиваль Натуральної Їжі, який пройде в ЕтноПоселенні “Старий хутір”.

Гості фестивалю зможуть скуштувати сирники, крупці, узвари, трав’яні чаї та багато-багато інших страв.

Тourist.pl.ua