Опалювальний сезон у Полтаві розпочнеться вчасно

Вчора секретар Полтавської міської ради, виконуючий обов’язки мера Олександр Шамота взяв участь у нараді Мінрегіону щодо підготовки населених пунктів до зими. Постійні моніторинги та консультації проходять і у Полтаві. Вчасне ввімкнення опалення — ключове питання для міськради.

У Мінрегіоні пройшла нарада щодо підготовки населених пунктів до зими. Взяв участь у ній і секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота. Питання, які обговорювались: виконання планів підготовки до опалювального сезону об’єктів ЖКГ та соціальної сфери, підприємств ПЕК. Всі вони мають стабільно працювати у осінньо-зимовий період. 

У міській раді підготовка Полтави до зими — одне з найнагальніших питань. Його виокремлюють і депутати, і заступники міського голови. З цього приводу проводять постійні консультації, а профільні заступники відпрацьовують усі нюанси з керівниками підприємств та установ. 

— Зараз всі працюють у цьому напрямку: і управління, й установи. — наголошує перший заступник міського голови Андрій Лямін.

Андрій Лямін Андрій Лямін

Є проблемні питання, але вони вирішуються. І тільки-но з’являються, одразу йдуть в роботу. 

— Гостро стоїть проблема з новобудовами. Але вона на максимальному контролі у профільних заступників. Тому ми обов’язково вирішимо її і вчасно ввімкнемо опалення, — розповів Олександр Шамота.

Олексій Чепурко Олексій Чепурко

Опалювальний сезон у Полтаві розпочнеться вчасно. На цьому наголошує заступник мера з питань ЖКГ Олексій Чепурко. 

— КП «Полтаватеплоенерго» почала випробовувати так звані «пробні топки». Зрозуміло, що після цього пішли аварійні ситуації. Хоча були і планові капітальні роботи. Служби, які відповідальні за це, доповідають, що робота у штатному режимі, — розповів заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко. 

Олексій Чепурко також говорив з КП «Полтаватеплоенерго» стосовно їхніх перемовин з «Нафтогазом» по лімітам газу. Там все також вирішується у робочому режимі. Є також тісна співпраця і контакт з обласним керівництвом. 

Прес-служба Полтавської міської ради