Олена Харченко: «Кожен, хто обрав професію педагога, вже найкращий»

У полтавській Галереї мистецтв імені Микола Ярошенка сьогодні привітали освітян області з професійним святом. До участі запросили представників влади, ветеранських організацій, творчих колективів. Під час заходу також нагородили лауреатів обласної педагогічної премії імені А. С. Макаренка.

Освітян Полтавщини зібрали для привітань, традиційно, напередодні професійного свята, яке відзначають у першу неділю жовтня. Участь в урочистостях взяли, зокрема, й представники обласної влади.

Привітання освітян області з професійним святом Привітання освітян області з професійним святом

— Приємно, що в залі сидять і досвідчені, й молоді педагоги, — наголосив заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло. — Вітаю всіх освітян і зичу всіляких гараздів. Адже переконаний, що День педагогічного працівника — дійсно народне свято.

Не стояла осторонь вітань колег і очільниця Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олена Харченко.

Олег Пругло Олег Пругло

Освітяни отримали нагородиОсвітяни отримали нагороди

Олена Харченко та Олег Пругло Олена Харченко та Олег Пругло

Володимир Голуб вручає нагороду Володимир Голуб вручає нагороду

— Уже не вперше ми, напередодні професійного свята, відзначаємо найкращих, — говорить Олена Харченко. — Проте, це не значить, що хтось з освітян має вищий рівень, а хтось — нижчий. Адже кожен, хто обрав професію вчителя — вже найкращий.

Окрім численних вітань від гостей заходу, під час урочистостей також нагородили лауреатів щорічної обласної премії імені А. С. Макаренка. Її, вже традиційно, вручають педагогам за успіхи в роботі, впровадження нових освітніх технологій та вагомі наукові внески.

Премію вручають у шести категоріях: для працівників дошкільних закладів, ЗНЗ, професійно-технічних закладів, позашкільних установ, а також вишів І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Окрім того, педагогів нагородили почесними відзнаками Полтавської ОДА та обласної ради. Серед нагороджених і вчителька російської мови та зарубіжної літератури Нехворощанської ЗОШ, що на Новосанжарщині, Надія Шерстюк.

Концерт для освітян Концерт для освітян

Обласна влада привітала освітян з професійним святом Обласна влада привітала освітян з професійним святом

— Я постійно впроваджую новітні методи освіти, — розповідає пані Надія. — А головне, навчаю дітей радіти життю. Адже література — предмет, що поєднує в собі і патріотичне, і моральне, й естетичне виховання молоді. 

Не обійшлося і без творчої частини, під час якої перед гостями заходу виступили учасники провідних творчих колективів міста.

Прес-служба Полтавської ОДА