Олексію Ландарю вручили відзнаку «Почесного громадянина Полтави»

Міський голова Олександр Мамай вітає Олексія Ландаря Міський голова Олександр Мамай вітає Олексія Ландаря

Сьогодні на позачерговому засіданні виконкому генеральному директору ТОВ «Полтавтрансбуд», Заслуженому будівельнику України Олексію Ландарю міський голова вручив відзнаку територіальної громади «Почесний громадянин міста Полтава».

Рішення про присвоєння Олексію Ландарю цього почесного звання прийняли у червні на сесії міськради. Відзнаку присвоєно за видатні заслуги перед громадою міста у розвитку інфраструктури, розбудову об’єктів промислового, адміністративного, соціально-побутового призначення, організаторський талант і високий професіоналізм, активну громадянську позицію та громадську діяльність.

Олександр Мамай зазначив, що Олексій Ландар вже давно є почесним громадянином міста:

— Олексій Михайлович багато років очолює потужну будівельну організацію. Під його керівництвом підприємство «Полтавтрансбуд» упевнено пережило найскладніші часи та економічні кризи, вистояло на ринку та продовжує забезпечувати роботою сотні людей. Завдяки його роботі в нашому місті зростають сучасні будинки, і тисячі полтавців можуть придбати нове житло.

У свою чергу Олексій Ландар подякував за довіру та запевнив, що й надалі працюватиме на благо Полтави й полтавців.

Також на позачерговому засіданні виконкому розглянули та затвердили рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік».

На засіданні виконкому На засіданні виконкому

Відповідно до нього, з державного бюджету міському спрямовується субвенція в розмірі 50 млн грн на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати тощо.

Рішення попередньо розглянули під час засідання постійної депутатської комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів. Депутати одноголосно підтримали проект рішення та рекомендували його на розгляд виконкому з подальшим затвердженням на сесії Полтавської міської ради.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради