Олександр Залужний купив телеканал «Місто» за 250 тисяч гривень

Офіс телеканала «Місто» на вул. Соборності, 77а у ПолтавіОфіс телеканала «Місто» на вул. Соборності, 77а у Полтаві

Екс-депутат Полтавської облради став власником телеканалу «Місто» за 250 тисяч гривень — про нову інформаційну політику новий власник ще не говорить

У структурі полтавського телеканалу «Місто» відбулися зміни. Новим власником місцевого медіа-ресурсу став екс-депутат Полтавської облради та голова ГО «Центр громадського моніторингу «Погляд» Олександр Залужний.

Новий власник повідомив «Полтавщині», що інформація про це є відкритою, тому він оголосив про вартість угоди — 250 тисяч гривень. Дану суму керівник «Погляду» заплатив продавцеві, «тій людині, яка продавала, а з ким пов’язують телеканал я не знаю».

Олександр Залужний Олександр Залужний

За словами Олександра Залужного, після того, як він отримав цю пропозицію, то вирішив скористатися нею. Він веде активну громадянську діяльність, тому вирішив, що придбання медіа-ресурсу буде для нього цікавим.

З приводу кадрової та інформаційної політики на телеканалі Олександр Залужний нічого конкретного не повідомив: «Дайте мені час розібратися із тим, що саме я купив. Єдине, що скажу, що телеканал отримав ліцензію на трансляцію контенту у цифровому форматі на усю область».

Станом на 3 лютого 2017 року, співвласниками «Міста» (в частках по 50%) були Стукачева Інна Миколаївна та Левковський Володимир Валентинович.

Нагадаємо, відповідно до вимог закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності засобів масової інформації та реалізації принципів державної політики у сфері телебачення і радіомовлення», до 31 березня всі телерадіокомпанії в Україні зобов’язані прозвітувати про свої структури власності станом на 31 грудня 2017 року та зміни, що відбулися протягом 2017 року.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»