Олександр Турчинов: Розробка нових зразків ракетної зброї — один із наших головних пріоритетів

Секретар Ради національної безпеки і оборони України, один із лідерів «Народного фронту» Олександр Турчинов у рамках контролю за реалізацією національної ракетної програми побував на Державному підприємстві ВІЗАР.

Керівництво цього оборонного підприємства продемонструвало Секретареві РНБО України нове сучасне обладнання, яке дозволяє виконувати високоточні технологічні функції, необхідні для виробництва сучасних ракетних систем. Нове обладнання було придбано та встановлено в рамках програми переоснащення українських підприємств оборонно-промислового комплексу новою технікою. «Ми сьогодні побачили цехи, де встановлено новітні технологічні лінії найкращих іноземних виробників, які дозволяють втричі збільшити обсяги виробництва, значно покращити якість, і забезпечити високу точність обробки деталей, що для ракетного виробництва дуже важливо», — сказав Секретар РНБО України, додавши, що завод ВІЗАР залучений до кооперації зі створення нових ракетних систем та до модернізації ракет, які перебувають на озброєнні української армії.

На нараді з керівництвом та конструкторами Державного концерну «Укроборонпром» та ДП ВІЗАР під головуванням Секретаря РНБО України, було обговорено також нові завдання і пріоритети національної ракетної програми — створення нових перспективних ракетних систем. «Йдеться насамперед про ракети, які забезпечуватимуть надійну протиповітряну оборону нашої країни, і це пріоритет, над яким сьогодні працюватиме ВІЗАР та інші провідні оборонні підприємства України», — підсумував Олександр Турчинов.

О. Турчинов: Розробка нових зразків ракетної зброї - один з наших головних пріоритетів

Прес-служба Полтавського осередку партії «Народний фронт»