Олександр Мамай заявив, що очолив обласний осередок партії «Опозиційна платформа — За життя»

Олександр Мамай у якості мера Полтави виступив на з’їзді партії Рабіновича та Бойко та висловив останньому підтримку на президентських виборах

Сьогодні Олександр Мамай виступив із привітальним словом на з’їзді партії «Опозиційна платформа — За життя», де Юрія Бойка підтримали як кандидата у президенти України. При цьому ведучий представив його міським головою Полтави.

Олександр Мамай заявив, що він очолив обласний осередок цієї політичної сили і щасливий від того, що став членом партійної команди.

— Я сьогодні маю честь очолювати обласний осередок «Опозиційної платформи — За життя». Сьогодні, спілкуючись із двома лідерами, я в черговий раз переконуюся, що наша мета — це дійсно, в першу чергу, мир та відновлення економіки держави. На превеликий жаль, із Юрій Анатолійовичем (Бойком. — ред.) та із Вадимом Зіновійовичем (Рабіновичем. — Ред.) я познайомився нещодавно. Але є щастя, що наша дружба і співпраця будуть тривати все наше довге життя. І буде тривати заради держави під назвою Україна.

Ще місяць назад, спілкуючись із Вадимом Зіновійовичем, мені хотілося, щоб пройшло об’єднання всіх опозиційних сил, які існують в нашій державі. І сьогодні ця мрія збулася. Я не буду довго казати про економічні показники — всі їх прекрасно знають. Найголовніший показник — це коли ти приходиш додому, відкриваєш холодильник, а він порожній. Це найстрашніше, що зараз є у наших батьків, у наших дідів. Колись Марк Твен сказав, людина в цьому житті народжується двічі: коли людина бачить цей світ і коли вона розуміє, навіщо вона його побачила. Сьогодні я переконався, навіщо я бачу цей білий світ. Я бачу його, щоб бути поруч із вами, щоб іти разом із вами до перемоги. Я щасливий, що саме сьогодні ми висуваємо в кандидати Юрія Анатолійовича Бойка. 

Після виступу Олександр Мамай підійшов до лідерів партії та потис їм руку. Чутки про контакти Рабіновича та Мамая курсували давно, ще до висловлення недовіри Олександру Мамаю сесією міськради. Однак сам Олександр Федорович до сьогоднішнього дня не оголошував про свою пряму причетність до цієї політичної сили, хоча й називав Юрія Бойка у якості кандидата, за якого він проголосує на президентських виборах. Сам Вадим Рабінович ще у вересні 2018 року, коментуючи зміну влади у Полтаві, заявив, що хотів би бачити Олександра Мамая у своїй команді.

Зазначимо, що відповідно до інформації з Реєстру структурних утворень політичних партій Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, Полтавську регіональну організацію політичної партії «За життя» очолює Олександр Іванович Попенко. Також у Реєстрі відсутня будь-яка інформація про об’єднання «Опозиційна платформа — За життя».

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»