Олександр Мамай з робочим візитом завітав до гімназії № 31 та школи № 23

Олександр Мамай під час спортивних змагань у гімназії № 31 Олександр Мамай під час спортивних змагань у гімназії № 31

Тривають візити Полтавського міського голови до навчальних закладів міста. Сьогодні Олександр Мамай відвідав гімназію № 31 та загальноосвітню школу № 23.

14 лютого у гімназії № 31 відбулися спортивні змагання. Директор навчального закладу Наталія Положишник говорить — це перші змагання в оновленій спортивній залі школи:

— Наприкінці 2016 року, в рамках заходів з енергозбереження, тут, за рахунок міського бюджету, були замінені вікна. Тепер учні можуть тренуватися з комфортом, а батьки — не хвилюватися про те, що діти захворіють. 

Юні вболівальники Юні вболівальники

Сьогодні учні закладу продемонстрували свої спортивні здібності очільнику міста. А вчителі розповіли: навчальний заклад має гарні спортивні традиції, тож такі заходи проводять часто. 

Також, цього дня Олександр Мамай відвідав загальноосвітню школу № 23. Учні підготували романтичну програму з нагоди Дня усіх закоханих, з ліричними піснями, віршами та хореографічними номерами. 

Концерт у 23 школі Концерт у 23 школі

Юний митець Юний митець

Глядачі на концерті у ЗОШ № 23 Глядачі на концерті у ЗОШ № 23

Педагоги та школярі відзначають: за підтримки міського голови та депутатського корпусу, ЗОШ № 23 забезпечена новими меблями та технікою, що сприяє успішному навчанню. 

— Завдання міської влади — створити якнайкращі умови для навчання школярів, — наголосив Олександр Мамай. — І ми намагаємося повністю забезпечити освітні заклади найнеобхіднішим. Звичайно, ще багато над чим потрібно попрацювати. Та, крок за кроком, разом, будемо вдосконалювати наші школи.

Традиційно, міський голова заохотив учнів 5-8 класів обох навчальних закладів поїздкою до харківського аквапарку «Джунглі».

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради