Олександр Мамай з робочим візитом відвідав гімназію № 6 та школу № 10

Продовжуються робочі візити міського голови Олександра Мамая до навчальних закладів Полтави. Так, у перший день весни очільник міста відвідав гімназію № 6 та загальноосвітню школу № 10, щоб особисто переконатися, чи в належних умовах полтавські школярі здобувають освіту.

— Комфортні умови — запорука успішного навчання, — наголосив міський голова. — Коли в дітей є все для того, щоб здобувати повноцінну освіту, є і бажання вчитися. 

Олександр Федорович поспілкувався з керівництвом та вчителями про те, що вже зроблено в закладі, й те, на що хотілося б звернути увагу цього року. 

— Міська влада всіляко підтримує заклад, — розповіла директор гімназії № 6 Людмила Мирошніченко. — Торік за рахунок міського бюджету тут замінили абсолютно всі вікна, відремонтували фасад школи. Також закупили нові парти для учнів початкової школи. 

Творчий звіт Творчий звіт

Учні гімназії №6 демонструють свої таланти Учні гімназії №6 демонструють свої таланти

Але не тільки в навчанні юні полтавці мають здобутки та знаходять себе. Школярі обох закладів запросили міського голову переглянути творчі звіти, під час яких продемонстрували свої таланти й здібності.

Олександр Мамай після звітного концерту Олександр Мамай після звітного концерту

Школярі на зустрічі з міським головою Школярі на зустрічі з міським головою

— Дуже добре, коли діти розвиваються всебічно, коли в них є якісь хобі, захоплення, — зауважив Олександр Мамай. Вкотре переконуюся, що полтавські діти не тільки розумні, а ще й неймовірно талановиті. І в цьому, безумовно, є заслуга вчителів і батьків, які вкладають в підростаюче покоління не тільки свої знання, але й усю душу.

Як і годиться, міський голова завітав до дітей не з порожніми руками. Путівки до харківського аквапарку «Джунглі» отримали учні 5-8 класів обох навчальних закладів.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради