Олександр Мамай відвідав звітний концерт дитячої музичної школи № 1

Вчора в Палаці дозвілля «Листопад» відбувся звітний концерт Полтавської дитячої музичної школи № 1 імені Платона Майбороди. На свято талантів завітали рідні та друзі юних виступаючих, а також представники галузі культури.

До вітань на адресу винуватців свята приєднався й директор Полтавської обласної філармонії Олег Тищик:

— Дитяча музична школа імені Майбороди — заклад з багатолітньою історією, великим потенціалом та гарними традиціями. Одна з таких традицій — звітні концерти. Сьогодні діти представлять нам свої таланти й, упевнений, приємно вразять. Звісно ж, це заслуга їхніх викладачів, які не просто виконують свою роботу, а живуть нею.

Директор комунального підприємства культури і мистецтва Полтавська обласна філармонія Олег Тищик Директор комунального підприємства культури і мистецтва Полтавська обласна філармонія Олег Тищик

У концерті взяли участь вихованці різних відділів закладу: фортепіанного, народного (баян, акордеон), народно-струнного (бандура, домра, гітара), струнно-смичкового, відділу духових та ударних інструментів, естрадного й теоретичного. 

Загалом же, в школі навчаються 767 дітей. Викладацький склад налічує понад 100 викладачів, 17 з яких — спеціалісти вищої категорії й 30 — першої. Керує закладом заслужений працівник культури України Євген Дудник. Він не лише досвідчений керівник, а й художній керівник відомого гурту «Живі барабани».

Виступаючих друзів підтримували не лише оплесками, а й квітами Виступаючих друзів підтримували не лише оплесками, а й квітами

Підтримати молодих музикантів прийшов і міський голова. На думку Олександра Мамая, полтавська молодь не тільки розумна, а й талановита, тому необхідно заохочувати дитячі захоплення мистецтвом та всіляко розвивати їхні здібності:

— Першочергово найщиріших слів вдячності заслуговують викладачі музичної школи. Спасибі вам за те, що ви вкладаєте у наших дітей любов до мистецтва! Ви вкладаєте у них усю душу й серце, виховуючи гідними людьми. Я гордий від того, що в нашому місті живуть такі талановиті діти. Про це свідчать їх численні перемоги в різних конкурсах і змаганнях. Упевнений, майбутнє нашого міста й нашої країни — в надійних руках!

Міський голова Олександр Мамай вітає директора ДМШ №1 Євгена Дудника Міський голова Олександр Мамай вітає директора ДМШ №1 Євгена Дудника

На свято — не з пустими руками. На сцені міський голова Олександр Мамай вручив директорові школи Євгену Дуднику подяку та сертифікат на 2 млн. грн. для проведення ремонту і придбання необхідного обладнання.

Довідково:

Полтавська дитяча музична школа № 1 імені П. І. Майбороди — найстаріша та найбільша музична школа Полтави. Відкрита 1 вересня 1938 року на базі дитячої студії при Полтавському музичному училищі. В 60-х роках, саме на базі школи, утворилися 2-а та 3-я музичні школи, а також 6 студій у місті й районах.

Сотні випускників закладу обрали музику своєю професією: композитори Володимир Шаповаленко, Всеволод Рождественський, Олег Ківа; музикознавець Лідія Івахненко та інші. 

На сьогодні випускники школи працюють в музичних навчальних закладах різних країн світу.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради