Олександр Мамай відвідав загальноосвітні школи № 9 та № 38

Сьогодні в ЗОШ № 9 відбувся творчий звіт, на якому учні демонстрували свої таланти. На свято запросили міського голову Олександра Мамая. Традиційно, міський голова відвідав заклад не без подарунків.

І маленькі, й старші приємно здивували своїми здібностями та майстерністю. Вразили не лише діти, а й педагогічний колектив. Багато вчителів також виходили на сцену разом зі своїми учнями.

— Шановні вчителі, дякую за виховання наших дітей гідними людьми, — звернувся до педколективу Олександр Мамай. — Ви ведете їх до джерел науки та пізнання, вкладаючи в них душу. Саме завдяки вашій самовідданій і наполегливій праці, розумінню, терпимості наші діти — найкращі! А, щонайголовніше, для кожного з вас це не робота, а поклик серця!

Олксандр Мамай в оточенні вчителів Олксандр Мамай в оточенні вчителів

Під час зустрічі директор школи № 9 Вікторія Годня відзначила постійну підтримку та увагу міської влади до освітнього простору:

— У нашій школі за рахунок міського бюджету замінено віконні блоки на сучасні металопластикові, які добре зберігають тепло. В класах та коридорах стало тепліше. 

Директор школи № 9 Вікторія Годня Директор школи № 9 Вікторія Годня

Також у школі № 38, до якої цього ж дня завітав очільник Полтави, відбувся захід, присвячений здоровому способу життя та його популяризації серед молоді. Школярі демонстрували, що здоровим та спортивним бути модно.

На базі закладу функціонує чимало спортивних секцій, серед яких секція тхеквондо, гімнастики, естрадно-спортивного танцю та інші. Тому не дивно, що учні цієї школи вже мають значні досягнення в спорті на міському, обласному, державному рівнях. Особлива гордість закладу — дворазова чемпіонка України, чемпіонка Європи з тхеквондо Аміна Баккаєва — сьогодні також продемонструвала свої вміння.

Дворазова чемпіонка України, чемпіонка Європи з тхеквондо, учениця 7 класу школи № 38 Баккаєва Аміна Дворазова чемпіонка України, чемпіонка Європи з тхеквондо, учениця 7 класу школи № 38 Баккаєва Аміна

Фото на згадку в школі № 38 Фото на згадку в школі № 38

Мабуть уже всі школярі знають: коли приїздить міський голова, то обов’язково з подарунками для них. Цей раз — не виключення. Вже наприкінці березня учні 5-8 класів обох навчальних закладів відвідають аквапарк.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради