Олександр Мамай спрогнозував створення у Полтаві гіпер-«ширки»

Міський голова Полтави задоволений результатами сесії і прогнозує, що на наступній сесії місто матиме гіпер-широку коаліцію

Міський голова Полтави Олександр Мамай прокоментував для ЗМІ результати сьогоднішньої 10 сесії Полтавської міськради. Зокрема, він відповів на запитання «Полтавщини» щодо подальших перспектив міськради, яка розділилася порівну і нинішня більшість має у запасі один голос (до анонсованого відкликання депутата від «Самопомочі» Бондарєвої).

На його думку, він сьогодні одержав перемогу і визнав, що задоволений, як дитина. Причина радості — 98% питань (за підрахунками самого мера) із сьогоднішнього порядку денного було проголосовано.

— Протягом 6 років ми проголосували приблизно 3 тисячі рішень. Якщо сьогодні певні питання не набрали більшості, то будемо виносити на кожну сесію. Нехай депутати, які орієнтуються на мене, які не орієнтуються на мене, відпочинуть від сьогоднішньої сесії. Я проведу співбесіду із кожної фракцією. До речі, сьогодні зранку я хотів переговорити із фракцією партії «Рідне місто», вони відмовилися спілкуватися… Думаю, що у депутатів вистачить здорового глузду, адже усі хочуть зробити для територіальної громади. І мені здається, що на наступну сесію ми матимемо гіпер-ширку, широку коаліцію. Просто сьогодні потрібно було зробити переломний момент.

Перспективне зображення «Льодового Палацу» Перспективне зображення «Льодового Палацу»

Олександр Мамай про майбутній «Льодовий Палац» біля Ворскли Олександр Мамай про майбутній «Льодовий Палац» біля Ворскли

Міський голова також пояснив, що проект Льодового палацу на Леваді — це ініціатива голови Полтавської ОДА Валерія Головка, якого підтримує й профільне міністерство. Держава готова інвестувати більше 100 млн грн і передати об’єкт місту. Перед цим архітектори та місцева громада подивляться, де саме розмістити льодову арену.

Також він згадав, що усі депутати погоджуються із необхідністю прибережної зони на Леваді, але далі розмов справа не йшла.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»