Олександр Мамай із робочим візитом відвідав міську клінічну лікарню № 3

Міський голова Олександр Мамай оглядає приміщення 3-ї міської клінічної лікарні Міський голова Олександр Мамай оглядає приміщення 3-ї міської клінічної лікарні

Сьогодні Полтавський міський голова завітав до третьої міської клінічної лікарні. Він оглянув, в якому стані знаходиться заклад, поспілкувався з медичними працівниками та дізнався про першочергові потреби установи.

Минулого року відділковий клінічний медзаклад станції «Полтава Південна» передали на баланс обласного центру. Внаслідок цього він став третьою міською клінічною лікарнею Полтави.

Прийняття лікарні на баланс міста дозволило розпочати роботи з її реконструкції та відновлення, чого не могли зробити понад 20 років. Олександр Мамай зауважує: прийняття у комунальну власність міста ще одного закладу — неабияке навантаження на місцевий бюджет. Проте, реконструкція третьої лікарні необхідна.

— Сьогодні я обійшов майже всі відділення лікарні. Перш за все, звернув увагу на побутові потреби, — розповідає очільник Полтави. — Зокрема, необхідно зробити реконструкцію даху, замінити приблизно 70 вікон та близько 20 дверей. Також потрібно повністю відремонтувати приймальне та травматологічне відділення.

Минулого року в реанімації третьої лікарні уже замінювали вікна та двері. Проте, це був лише початок. У 2017 році у міському бюджеті на потреби цього медзакладу закладено 10 млн. грн.

Олександр Мамай та головний лікар 3 МКЛ Анатолій Рудич Олександр Мамай та головний лікар 3 МКЛ Анатолій Рудич

Головний лікар 3-ї міської клінічної лікарні Анатолій Рудик наголошує, що покращення умов тягне за собою поліпшення якості медичної допомоги:

— Ремонту потребують усі відділення лікарні. Та ми бачимо, як щороку з міського бюджету спрямовуються кошти на вирішення потреб медичних установ. Тож, після переходу у комунальну власність Полтави маємо надію, що наша лікарня також зміниться на краще.

Під час зустрічі із міським головою медичні працівники повідомили, що потребують оновлення обладнання для надання якісної та своєчасної допомоги пацієнтам.

Працівники медзакладуПрацівники медзакладу

— Сьогодні ми вкрай потребуємо нового оснащення, — наголосив лікар-анестезіолог Володимир Дяченко. — В реанімаційному відділенні вкрай потрібні нові дихальні апарати. Від їх наявності та справності, без перебільшення, залежать людські життя. Але один такий коштує понад 100 тисяч гривень.

Олександр Мамай запропонував медичним працівникам колективно вирішити, чого саме заклад потребує в першу чергу, задля подальшого планування та реалізації зазначених потреб.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради