Олег Тимченко очолив Головне управління юстиції Полтавщини

Олег Тимченко, начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко, начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області

Призначено нового начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області

Наказом Міністерства юстиції України від 21 квітня 2017 року № 1521/к Тимченка Олега Вадимовича призначено на посаду начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області як переможця конкурсу та у порядку просування по службі.

Тимченко Олег Вадимович народився 17 квітня 1976 року в селищі Машівка Машівського району Полтавської області. У 2002 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого, у 2013 — Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, має 23 роки загального стажу роботи, із них 18 — на керівних посадах в органах юстиції. Нагороджений нагрудними знаками: «Знак пошани Державної виконавчої служби України» та «За сумлінну службу в органах державної виконавчої служби». Останні два роки працював на посаді заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби — начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

Прес-служба Головного теруправління юстиції у Полтавській області