Олег Бех входить у п’ятірку начальників Нацполіції, які бідніші за своїх жінок

Безробітна дружина начальника ГУ Нацполіції Полтавської області Катерина Щербатюк настільки спритна, що заробила на квартиру в Києві поруч з Гройсманом.

За даними інтернет-альманаху “Антидот” у п’ятірку бравих правоохоронців, яких утримують багаті дружини і матері, входять:

керівник Національної поліції Сергія Князєв,

керівник ГУНП у Полтавській області Олег Бех,

керівник ГУНП у Чернівецькій області Сергій Пілігрім,

керівник ГУНП в Одеській області Сергій Ляшенко,

керівник ГУНП у Харківській області Анатолій Дмитрієв.

А от журналісти сайту bihus.info проаналізували е-декларації головного правоохоронця Полтавщини та його красивої дружини.

zghb

До речі, перед тим, як почати говорити про гроші, варто нагадати: Олег Бех, який працює в органах внутрішніх справ України 20 років, є експертом у корупційних питаннях. Так, із 2010 до 2011 він очолював відділ боротьби з корупцією в правоохоронних органах антикорупційного бюро ГУБОЗ МВС. Із 2011 до 2015 року керував УБОЗ в Івано-Франківській, Миколаївській та Одеській областях. З лютого 2015 року очолює УМВС в Полтавській області.

Дружина Олега Беха – Катерина Щербатюк – отримала свідоцтво на право власності на квартиру площею 158 кв.м в ЖК “Новопечерські Липки” в 2014 році. Наразі ціна подібної квартири в цьому елітному житловому комплексі стартує від 530 тисяч доларів. Також у цьому будинку їй належить два паркомісця. До речі, у цьому житловому комплексі мешкає родина Володимира Гройсмана та інших відомих посадовців країни.

В деклараціях за останні три роки Катерина Щербатюк не отримувала дохід та не володіє частками в ТОВ.

В 2010 році вона придбала дві нові автівки: BMW x-5 та Mini Сooper. Зараз  вони коштують приблизно $47 тисяч доларів.

В електронній декларації вказано, що сім’я Бехів зберігає готівкою 45 тисяч доларів та 460 тисяч гривень. З цінного майна – годинники Rolex та Breguet, дві ікони, колекція монет та два набори прикрас.

Сам Олег Бех теж володіє нерухомістю в столиці: володіє ділянкою у 19 тис. кв. м в Вишгородському районі Київської області та ще однією квартирою в Києві, купленою в 1999 році.