Октябрський райсуд взяв під варту посадовця «Полтавафарм», якого напередодні затримали при спробі дати хабар

Посадовця «Полтавафарм» Руслана Гнєздова, якого підозрюють у спробі дати хабар правоохоронцям, взяли під варту на два місяці, але він має змогу вийти під заставу у розмірі 80 тис. грн.

26 травня в Октябрському райсуді Полтави відбулося судове засідання, яке провела суддя Лариса Кулешова. Вона обирала міру запобіжного заходу стосовно Руслана Гнєздова, заступника начальника відділу з економічної безпеки КП «Полтавафарм».

Його затримали 25 травня при спробі дати хабар 270 тис. грн начальнику управління протидії наркозлочинності ГУНП у Полтавській області. За версією правоохоронців, чоловік хотів «домовитись» про отримання дозволу на продаж прекурсорів у аптеках мережі «Полтавафарм».

Затриманому оголошено про підозру у скоєні правопорушення передбаченого ч.3 ст. 369 КК України (давання хабара). Військова прокуратура наполягала на триманні Руслана Гнєздова під вартою. Адвокат не погодився із цим і висловив свою думку, що його підзахисний взагалі не причетний до правопорушення, у якому його підозрюють.

При цьому, сам Руслан Гнєздов заявив, що готовий співпрацювати зі слідством, але із вимогами прокуратури не згоден. В результаті суддя Лариса Кулешова задовольнила клопотання прокуратури та відправила підозрюваного на два місяці до СІЗО. Втім, він може вийти під заставу у розмірі 80 тис. грн.

Руслана Гнєздова виводять з Октябрського райсуду Руслана Гнєздова виводять з Октябрського райсуду

Нагадаємо, що сьогодні стало відомо, що також затриманий в.о. керівника «Полтавафарм» Валерій Прядко.

UPD: Як стало відомо Полтавщині з власних джерел, Валерію Прядку вручили підозру детективи Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Зараз він перебуває під вартою у столиці.

Анастасія НЕДОГОРСЬКА, Максим САМОЙДЮК, «Полтавщина»