Один із нападників на депутата Миргородської міськради визнав свою вину й отримав 7 років в’язниці

Підозрюваний у розбійному нападі на керівника миргородської «Свободи» визнав свою вину і погодився співпрацювати зі слідством

6 березня Миргородський міськрайонний суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та 31-річним жителем села Гаркушинці Олександром Гребенюком. Згідно із матеріалами справи, він разом з іншими членами організованої злочинної групи взяв участь у побитті депутата Миргородської міської ради Олега Супруненка.

Його дії кваліфіковані за ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 121 (умисне нанесення тяжкого тілесного ушкодження потерпілого, що спричинило його смерть, вчинене у складі організованої злочинної групи) та ч. 2 ст. 185 (крадіжка, вчинена за попередньою змовою групою осіб) КК України. Максимальний строк покарання за ці злочини — 10 років.

Підсудний повністю визнав свою вину та співпрацював зі слідством. Його засуджено до 7 років позбавлення волі.

Підозрювані у вбивстві депутата Супруненка показали, як все відбувалося Олександр Гребенюк на відео ГУ НП в Полтавській області

Паралельно триває судовий розгляд щодо двох інших обвинувачених: депутата Миргородської міськради, обраного від «Радикальної партії Олега Ляшка» Хачатура Хачатряна та підприємця Левона Марданяна.

Під час досудового розслідування правоохоронці з’ясували, що між Олегом Супруненком та Хачатуром Хачатряном виникли розбіжності у поглядах щодо соціально-економічного розвитку Миргорода. Через свою неприязнь до колеги останній створив організовану злочинну групу, щоби вчинити тяжкий злочин. До складу групи він залучив Руслана Хачатрян та Олександра Гребенюка, жителя Миргородського району.

Брат Хачатура Хачатряна — Руслан Хачатряна — переховується від органів досудового розслідування. 31 січня 2018 року його оголосили у розшук.

Відомості про розшук Руслана Хачатряна Відомості про розшук Руслана Хачатряна

Нагадаємо, в ніч з 11 на 12 липня 2017 року жорстоко побили депутата Миргородської міськради, керівника місцевого осередку ВО «Свобода», 29-річного Олега Супруненка. Після 26 днів перебування у реанімації депутат помер. У вересні 2017 року підозрюваних у нападі затримали правоохоронці.

Микола ЛИСОГОР, «Полтавщина»