“Обурюються тільки ті люди, які не бачили, як усе організовано у цивілізованих країнах” – Майя Матвєєва про майданчик для вигулу тварин

Нарешті довгоочікуваний, вистражданий, перший майданчик для вигулу тварин майже готовий. 16 років тому, коли ще не було парку, дитячої поліклініки, була лише заросла зона, де збиралися наркомани і алкоголіки. Тоді всі ті, у кого були домашні тварини, зібралися разом та під керівництвом Святозара Дружиніна (тоді він був начальником військового училища звязку) вирішили облаштувати це місце, засадили живу огорожу, навели порядок, вигнали наркоманів і алкоголіків. п’ять років тому ми звернулися до Київського райвиконкому з проханням поставити паркан для безпеки людей та для того, щоб могли спокійно гуляти з тваринами. Але в райвиконкомі сказали, що немає фінансування. Любителі тварин хотіли зробити огорожу за власні кошти, але чомусь не вийшло.

Досі двічі на день, вранці та ввечері, там вигулюють тварин, прибирають за ними, часто влаштовують суботники на цьому місці. Тепер тут промзона, кінець парку, зробили чудовий майданчик для вигулу тварин. На жаль, будівництво майданчика викликало непорозуміння деяких людей. Поширилася суцільна дезінформація, ветеранам донесли, що майданчик буде знаходитися прямо біля “Вічного вогню”, намагались задіти за живе. Мешканцям містечка сказали, що будують притулок для тварин, від такої думки у людей волосся стало дибки.