Облрада залишила Валерія Прядка на посаді в.о. директора «Полтавафарму», попри спроби радикалів його відсторонити

Під час позачергової 16 сесії Полтавської облради голова фракції Соціал-демократичної партії (СДП) Валерій Прядко звернувся до присутніх телефоном. Зокрема депутат подякував колегам за підтримку в сфабрикованій, за його переконанням, справі щодо «Полтавафарму».

— Шановні колеги-депутати, хочу подякувати за вашу моральну підтримку. Лише одиниці з вас раділи тому що зі мною відбувається і дуже гидко, що серед них колеги, яким я, коли їм було погано і важко, допомагав! — сказав депутат.

Звернувся Прядко і до нардепа Мосійчука, який теж був у залі, і який на думку соціал-демократа має безпосередній стосунок до провокацій на цю тему.

— Найчеснішому «борцю з корупцією», в лапках, народному депутату Мосійчуку! Вся країна бачила, цю твою «боротьбу»!!! Я пробачаю тобі ці дві доби по відношенню до себе, але ніколи не пробачу по відношенню до моєї сім’ї, НІКОЛИ!Мосійчук, ти і твої шістки, які не мають і вже не матимуть своєї власної думки і позиції — ви ніколи не переможете правду!У нас с тобою різні ідеології і цінності! Ти віриш у гроші, брехню, цинізм та наклеп, а я в Любов, Друзів, Правду і Справедливість!!! — наголосив Прядко.

Прядко: Мосійчук вірить у гроші, цинізм і наклеп, а я вірю в Любов, дружбу та справедливість

Попри палкі промови нардепа Мосійчука про те що ні він, ні РПЛ не претендують на посаду Прядка в «Полтавафармі», одразу ж після виступу парламентаря, радикал Руслан Рогов вніс на розгляд питання про відсторонення Валерія Прядка з посади в.о. директора ПОКП «Полтавафарм». Депутати облради таку пропозицію не схвалили і більшістю проголосували проти.

Тим часом ПОКП «Полтавафарм» звернувся до начальника ГУ НПУ в Полтавській області Олега Беха, голови Полтавської облради Олександра Біленького, голови Полтавської ОДА Валерія Головка та директора департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктора Лисака з метою уникнення соціальної катастрофи, яка може виникнути на Полтавщині через бездіяльність окремих структурних підрозділів.

«ПОКП «Полтавафарм» — єдине в області підприємство, яке має ліцензію на обіг наркотичних, психотропних лікарських засобів і прекурсорів.

Для отримання дозволів на використання об’єктів і приміщень, призначених для провадження діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, відповідні заяви з усіма документами ПОКП «Полтавафарм» подали до Головного управління НПУ в Полтавській області ще 27 квітня 2017 року!

Відповідно до Постанови КМУ від 13.04.2011 р. № 469 «Деякі питання видачі дозволу на використання об’єктів і приміщень, призначених для провадження діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів», обстеження об’єктів чи приміщень проводиться у строк, який не перевищує 3 робочих днів з дати надходження заяви і документів до структурного підрозділу територіального органу Національної поліції з питань протидії наркозлочинності (п.10), а рішення про видачу дозволу чи відмову у його видачі приймається протягом 10 календарних днів з дня подання заяви та документів (п.13).

Проте, на сьогодні обстеження аптечних закладів не проводились, ніякого рішення щодо надання дозволу на використання об’єктів підприємство не отримало. Причини такого зволікання не відомі, жодних офіційних пояснень і відповідей на заяву ПОКП «Полтавафарм» від 27.04.2017 р. відповідні органи не надали.

Наголошуємо, що несвоєчасне отримання підприємством ліцензії на обіг контрольованих лікарських засобів, призведе до зупинки проведення операцій в лікувально-профілактичних закладах області, забезпечення онкохворих, які отримують паліативну допомогу наркотичними анальгетиками за амбулаторними рецептами, проведення замісної підтримувальної терапії хворих з опіоїдною залежністю, а також забезпечення хворих медикаментами аптечного виготовлення, до складу яких входять вищезазначені речовини.

ПОКП «Полтавафарм» готове до обстеження і перевірок закладів підприємства і наголошує на невідкладній необхідності в найкоротший термін направити комісію в аптечні заклади обласної комунальної мережі для проведення обстежень місць зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів згідно поданої раніше заяви.

Виходячи з обставнин, які склалися, з метою сприяння оперативному вирішенню цього надважливого питання, ПОКП «Полтавафарм» сьогодні подав відповідні листи і звернення начальнику ГУ НПУ в Полтавській області Олегу Беху, голові Полтавської облради Олександру Біленькому, голові Полтавської ОДА Валерію Головку та директору департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктору Лисаку.

«Інакше, від незалежних від підприємства причин, багато жителів Полтавської області не зможуть своєчасно отримати потрібні для лікування медичні препарати!» — йдеться в опублікованому підприємством зверненні.

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)