Обіцянка-цяцянка: безстрокового блокування прокуратури, обіцяного Чередніченком не відбулося

Сергій Чередніченко, якому вручили підозру в скоєнні кримінальних та адміністративних правопорушень, не виконав обіцянку влаштувати безстрокове блокування прокуратури області. Це вкотре доводить, що все на що здатний цей «активіст» — створити в Полтаві ОПГ, погрожувати правоохоронцям та нападати на журналістів.

Вічно бути безкарним не можливо, навіть маючи «кришу» серед найвищих чинів у правоохоронних органах. Рано чи пізно прикривати дрібного пішака, ризикуючи власною репутацією високопоставлені патрони припиняють. Так, вочевидь, буде і з Сергієм Чередніченком, якому нещодавно вручили підозру про скоєння злочину.

У відповідь, це горе-активіст, чий профіль численні адмінпорушення та перешкоджання роботі виконавчих органів та органів самоврядування не придумав нічого кращого, ніж опублікувати персональні дані прокурора, який бере участь у справі та пообіцяти влаштувати безстрокову акцію протесту, щоб заблокувати роботу прокуратури. Усе це можна розцінювати як спробу психологічного тиску на правоохоронця. Тим паче, що відтепер Чередніченко взяв на себе таким чином відповідальність за будь що, що може статися з прокурором та його рідними.

Обіцяного три роки ждуть. Далі розмов погрози організатора дестабілізації в місті не пішли і так і залишились порожніми словами. У цьому весь Чередніченко та вся його, так звана «команда». Силові методи боротьби та пустопорожні балачки — все, на що здатні цій бійці-молодці.

Дмитро ДЕМУС