Новим першим заступником керівника Полтавської місцевої прокуратури став Денис Бондарець

Прокурор Денис Бондарець у листопаді 2015 року Прокурор Денис Бондарець у листопаді 2015 року | Фото Ольги Дудки

Замість Руслана Кривоніса, який очолив Кременчуцьку місцеву прокуратуру, новим першим заступником прокурора Полтавської місцевої прокуратури став Денис Бондарець

Новим першим заступником керівника Полтавської місцевої прокуратури Миколи Дубинки став Денис Бондарець. Він замінив на посту Руслана Кривоноса, який очолив Кременчуцьку місцеву прокуратуру. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Полтавської області.

До цього Денис Бондарець перебував на посаді заступника начальника відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення прокуратури Полтавської області. Загалом в органах прокуратури працює з 2002 року.

Наразі Денис Бондарець «веде» кілька гучних корупційних справ, зокрема:

Крім цього, Денис Бондарець уклав «мирову» угоду з фігурантом корупційної схеми в обласному Департаменті екології Валерієм Карчавою. Тоді посередник відбувся штрафом 25 тис. грн, а всі інші фігуранти відбулись «переляком».

Згідно декларацією Дениса Бондарця, він одружений та має дитину. Дружина займалась підприємницькою діяльністю. Родина винаймає квартиру та має автомобіль Сhevrolet Aveo. Сумарний дохід родини прокурора минулого року становив 276 тис. грн. Крім цього, подружжя має 9,5 тисяч доларів готівки.

Максим САМОЙДЮК, «Полтавщина»