Новим керівником управління інфраструктури та туризму Полтавської ОДА стане Юрій Кривошеєв

Валерій Головко, Юрій Кривошеєв та Микола Білокінь Валерій Головко, Юрій Кривошеєв та Микола Білокінь | Фото: adm-pl.gov.ua

Юрій Кривошеєв став єдиним кандидатом на цю посаду після затримання на хабарі попереднього керівника Олександра Колесникова

Стало відомо, хто стане новим начальником управління інфраструктури та туризму Полтавської ОДА. Це — Юрій Кривошеєв, директор транспортного підприємства «Корпорація Магнетік» та людина, яка є наближеною до нинішнього голови ПОДА Валерія Головка.

Відповідний конкурс відбувся 2 серпня цього року. Наразі у відповідних державних відомствах тривають перевірки. Із надійних джерел «Полтавщини» стало відомо, що він став єдиним кандидатом на цю посаду. Юрія Кривошеєва, який перебував на посаді голови Полтавської обласної організації політичної партії «Фронт Змін» (після об’єднання — ВО «Батьківщина»), а з вересня 2014 року — члена Політичної партії «Народний фронт», хотіли ввести до Полтавської обласної влади ще в 2014 році. Проте тоді на заваді стала формальність — відсутність вищої освіти. Напевно, цей недолік в біографії Юрій Кривошеєв вже усунув.

Нагадаємо, що у 2015 році на цю посаду претендував екс-голова управління Сергій Марчишинець.

6 лютого 2017 року відбулося представлення нового начальника управління — Олександра Колесникова.

15 червня Олександра Колесникова затримали за підозрою у вимаганні хабара в 52 тис. грн за сприяння в наданні тимчасового дозволу на перевезення пасажирів на маршруті.

18 липня, після апеляції прокуратури, Олександру Колесникову змінили розмір застави з 128 тис. грн до 640 тис. грн.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»