Новий МАФ у центрі Полтави дошкуляє водіям

На перехресті вулиць Пилипа Орлика та Монастирської розпочали будівництво нової тимчасової споруди.

Водії Полтави стурбовані, адже нова споруда буде перекривати видимість на і без того небезпечному перехресті.

Літній майданчик для ресторану «Атмосфера» будує ТОВ «Еверест Х».

Згідно з документами, забудовник має дозвіл на розміщення тимчасової споруди, затверджений сесією міської ради, а також паспорт прив’язки даного об’єкту, в якому зазначено наступне:

«Розміщення тимчасової споруди на відстані менше від нормативної від проїжджої частини доріг і вулиць потребує погодження з уповноваженим органом ГУНП у Полтавській області згідно з чинним законодавством».

Документи, що підтверджують погодження з ГУ НП, представник власника журналістам надати не зміг та спілкуватися на камеру відмовився.

«Дана архітектурна форма стоїть з порушенням ДСТУ та з порушенням «Єдиних правил утримання автомобільних доріг».

Такі об’єкти не повинні знаходитися ближче 20-ти метрів від перехрестя та не менше ніж за 5 метрів від проїжджої частини.

Дана споруда не була погоджена з відповідними підрозділами Національної поліції. Управлінням патрульної поліції Полтави буде направлено вимогу на демонтаж даної споруди», – повідомив патрульний поліцейський Денис Дєдов.

Згідно з Державними стандартами України ДСТУ 3587–97, на перехрещеннях автомобільних доріг в одному рівні повинен бути забезпечений трикутник видимості зі сторонами, що для даного виду доріг становить не менше 20 метрів.  

[embedded content]

Нromadske.poltava.ua