Новий курс Тимошенко: «Батьківщина» проти зниження цін на проїзд, нових робочих місць і за «мафію Мамая»

Соціал-демократи винесли на розгляд комісії архітектури та містобудування 6 пропозицій. Голова комісії від «Батьківщини» Олег Бєлоножко порушив статтю 25 Положення про депутатські комісії і не включив їх навіть до розгляду, щоб не пропустити в порядок денний наступної сесії. 

«Голова комісії не має права не включати пропозиції депутатів до порядку денного. Однак порушувати положення, регламент і навіть закон і «Батьківщині» в Полтавській міськраді, і Мамаю, якому вони підігрують, — не звикати. На догоду меру і його мафії Бєлоножко не поставив у порядок денний комісії питання, яких чекають полтавці. Ми вимагали розгляду відновлення роботи КП «ПМШЕД», звернення до Кабміну з приводу відновлення роботи тампонажного управління. Зрештою, реального перезавантаження міської влади і звільнення решти заступників міського голови Полтави — Ольги Борисенко, Наталії Сук, Світлани Тарашевської», — заявив голова фракції СДП в Полтавській міськраді Олександр Шамота.

Так само відхилив «батьківщинівець» проект про скасування за постановою суду рішення виконкому щодо підвищення вартості проїзду у міському транспорті. 

Олександр Шамота Олександр Шамота

«Відмовились розглядати також питання скандальних МАФів на 23 Вересня, проти встановлення яких свого часу боролась «Свобода». Навіть обговорити на комісії скасування рішень щодо присвоєння адрес і переведення тимчасових споруд в капітальні не захотів. Так само захистив Бєлоножко і рішення про видачу 32 дозволів на встановлення малих і не дуже архітектурних форм. Все це прояви тісної співпраці з мафією Мамая, а можливо демонстрація полтавського варіанту «Нового курсу» від «Батьківщини», — додав Шамота.

Прес-служба Блоку Соціал-демократичної партії (СДП) і Соціалістичної партії України