Новий корпус Полтавського кардіодиспансеру добудують до кінця року

Сьогодні відбулася виїзна нарада за участі керівників Полтавської ОДА, підрядників і медиків з приводу  виконання будівництва нового корпусу кардіологічного диспансеру та реконструкції будівлі Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Начальник Управління капітального будівництва Полтавської ОДА Тимофій Голбан, зокрема, зазначив, що на будівництві існує питання щодо рівня заробітної плати працівників:

— Ми підготуємо звернення до Мінрегіону, так як фактичний нормативний рівень зарплати 3400 гривень не дозволяє компенсувати ту зарплату, яку виплачує підрядник.

Реконструкція будівлі Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф коштує близько 11 млн грн. На даху будівлі планують встановити сонячні батареї.

vi

— Прийняли рішення встановити на вільних площах даху сонячні батареї. Це дозволить зробити будівлю більш автономною та зменшити навантаження щодо сплати коштів за енергію. Цей проект дасть змогу окупити його за 3-4 роки і у подальшому вийти на прибутковість, — розповів Тимофій Голбан.

Також обговорили питання, щодо можливого будівництва вертолітного майданчику та замовлення системи передачі зв’язку між службами екстреної допомоги.

Роботи по будівництву Обласного кардіодиспансеру планують завершити до кінця року, щоб з наступного перейти до внутрішнього оздоблення та закупівлю медобладнання:

На сьогодні смертність через серцево-судинні захворювання складає близько 70% від загального показника. Тому реконструкція та будівництво цих об’єктів є надзвичайно важливими для мешканців області, пише прес-служба Полтавської ОДА

Детальніше – у відеосюжеті:

[embedded content]