Новообраний голова Бутенківської ОТГ заявив, що його підтримував «БПП «Солідарність», а не тільки «Батьківщина»

Микола Скрильник вважає, що інформація «Батьківщини» про підтримку його кандидатури не є зовсім коректною

Бутенківський голова сільради Микола Скрильник переміг на виборах до Бутенківської ОТГ (Кобеляцький район), із розривом в 400 голосів. На офіційній сторінці ВО «Батьківщина» сьогодні з’явилася інформація про переможців на виборах до ОТГ від цієї партії. В повідомленні сказано, що партія підтримала на виборах Миколу Скрильника.

Аналогічні повідомлення були опубліковані і на офіційних сторінках партії у соцмережах.

Сам новообраний голова вважає таку інформацію не зовсім коректною:

— Я самовисуванець, і мене підтримували багато партій, «Батьківщина» в тому числі. Але я хочу сказати, що голова Полтавської ОДА Валерій Головко, його перший заступник Андрій Пісоцький, голова Кобеляцької РДА Таміла Шевченко підтримували мене ще на етапі створення окремої Бутенківської ОТГ, бо були плани приєднати нас до Кобеляк. Завдяки ним ідею підтримали на рівні Кабміну. Тому партійна організація «БПП «Солідарність» та вище названі люди підтримали нас із децентралізацією, завжди із ними був зв’язок, я дуже вдячний їм за це. Тому я вважаю, що інформація «Батьківщини» про мою підтримку не є повною, без підтримки представників влади не було б самої Бутенківської ОТГ.

Щодо партійних результатів на виборах до Бутенківської ОТГ, то найбільше депутатів буде представлено «Батьківщиною» — 4. Інші партії, попередньо, матимуть по одному депутату, за винятком самовисуванців.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»