Новообраний депутат Полтавської міськради Сергій Бутко замість транспортної попросився в земельну комісію

Депутати «Самопомочі» Сергій Бутко та Юрій Бойко Депутати «Самопомочі» Сергій Бутко та Юрій Бойко | Фото Миколи Лисогора

Транспортник від «Самопомочі» вирішив увійти до складу земельної депутатської комісії

На сьогоднішній 14-й сесії Полтавської міськради з рук представника міської ТВК Сергій Бутко отримав посвідчення депутата та картку для голосування. «Новоспечений» депутат від об’єднання «Самопоміч» замінив на цьому місці Ігоря Окіпнюка, який добровільно склав із себе повноваження депутата. Він також став заступником голови фракції «Самопомочі» Дмитра Сенчаковича.

Сергій Бутко є керівником ТДВ «Полтаваавтотранс», який обслуговує автовокзали та автостанції в області. Однак депутат висловив бажання увійти до складу депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування. Своє рішення він пояснив наступним чином:

— Спочатку на засіданні фракції так і планували, що я опікуватимуть транспортними питаннями. Але депутати Дмитро Сенчакович та Юрій Бойко входять до складу містобудівної комісії, а фракція у нас в складі 3 депутатів. Тому я на земельній комісії, яка «охоплює» майже 95% питань порядку денного сесії, зможу контролювати розгляд питань від «Самопомочі».

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»