Нові заступники полтавського міського голови почали роботу

Депутати Полтавської міськради призначили чотирьох заступників мера. Вони вже розпочали свою роботу. На першому етапі потрібно обговорити проблеми міста та визначити шляхи їх вирішення.

20 вересня депутати провели третє пленарне засідання 17-ї позачергової сесії. На ньому вони призначили чотирьох нових заступників міського голови. Попередньо всі вони пройшли співбесіди на депутатських комісіях. 

Новими заступниками стали: 

  • Перший заступник — Андрій Лямін;
  • Заступник міського голови, керівник апарату — Віталій Нікіпелов;
  • Заступник з гуманітарних питань — Людмила Бойченко;
  • Заступник міського голови з питань ЖКГ — Олексій Чепурко.

Сьогодні вони вже на робочих місцях, збирають депутатів та керівників управлінь для обговорення проблем міста. Офіційно свій робочий день на нових посадах вони розпочнуть у понеділок. 

Заступник міського голови та керівник апарату Віталій Нікіпелов уже налагоджує роботу виконкому. 

— Завдяки фаховості керівників управлінь, відділів та працівників органу місцевого самоврядування виконком працює нормально. Багато організаційних питань, які потрібно вирішити, — говорить Віталій Нікіпелов.

Також Віталій Нікіпелов за розпорядженням виконуючого обов’язки міського голови та секретаря міської ради Олександра Шамоти готує на понеділок апаратну нараду. На неї запрошують керівників структурних підрозділів виконавчого комітету. Також на наступний тиждень запланува засідання виконкому. Там також розглянуть проблемні питання Полтави. 

Заступник міського голови з питань ЖКГ Олександр Чепурко уже виконує роботу, проводить зустрічі з депутатами різних фракцій.

Олексій Чепурко Олексій Чепурко

— Депутати прийняли рішення і обрали мене заступником. Вже зараз вникаю у ситуацію та проблеми разом з депутатами від різних фракцій. Розбираємося у поточній ситуації міста. З головами фракцій на постійному контакті. Дивимось ситуацію по кожному комунальному підприємству, працюємо з керівниками. Уже на повну збираємо увесь комплекс проблем, які накопичились не за один рік, — розповідає заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко.

За його словами першочергова проблема, яка є зараз — це підготовка міста до зими. Потрібно визначитися з технікою, яка прибиратиме місто від снігу, або ж яке підприємство це робитиме. 

Також міська рада зараз починає займатися підготовкою міста до опалювального сезону. Але окрім цих нагальних проблем, є й інші, які теж у штатному режимі вирішують.

Прес-служба Полтавської міської ради