Нова влада Полтави оголосила війну наркотикам та нечесним перевізникам

Для компенсації маршрутникам затвердили коефіцієнт, розрахований «старою» владою

26-го вересня у Полтавській міськраді проводять засідання виконавчого комітету. Розглядають кілька питань, серед яких ключове – затвердження коефіцієнтів на перевезення пільгових категорій громадян автомобільним та електротранспортом міста Полтава. Коментуючи це питання, заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко наголосив, що виконком затверджує коефіцієнт, який обрахували іще до приходу нової влади. Проте затвердити його необхідно, аби досягнути компромісу із перевізниками. Проте надалі керівництво міськради планує провести власний обрахунок коефіцієнту. Тому що припускає, що нинішній може бути завищеним. Надалі міська рада робитиме усе, щоб припинити шантаж із боку нечесних перевізників і змусити їх виконувати рішення, які приймають у місті.

Сьогоднішнє рішення – це вимушений крок. Але ми проведемо власне дослідження. І буде потрібно скликати позачергове засідання виконкому – я його скличу! – говорить секретар міської ради Олександр Шамота.

Також Шамота повідомляє, що із 26-го вересня тролейбуси «Полтаваелектротрансу» почали возити пасажирів за новою/старою ціною у 2 гривні. Переходу на тариф у 4 гривні секретар ради очікує і від приватних маршрутних перевізників.

Влада міста буде боротися із рекламою наркотиків на вулицях міста

Серед питань порядку денного був звіт директора центру соціальних служб для молоді Ольги Буднікової. Вона, зокрема, розповіла, що 111 дітей-сиріт у місті потребують забезпечення соціальним житлом. Також Ольга Буднікова зауважила, що значною проблемою для Полтави стає вживання наркотиків. Так, згідно із проведеним опитуванням серед підлітків 14-16 років у 100 відсотках випадків дітям хоча б раз пропонували наркотики. Впродовж роки у Полтаві народили дітей 6 жінок, які вживали наркотики. При цьому Буднікова нагадала про постійну «рекламу» наркотиків на вулицях міста.

Олександр Шамота зауважив, що із цим потрібно боротися. Так, із приводу розповсюдження написів із рекламою «фену» чи інших наркозасобів 3-го жовтня проведуть у міській раді нараду за участю керівництва поліції області та міста.

Наступне засідання виконкому відбудеться 28 вересня.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що нова влада Полтави має на депозиті півмільярда гривень.