“Нова робота в короткий термін? Це реально!” – кажуть у центрі зайнятості

Спеціалісти центру зайнятості активно допомагають клієнтам з пошуком роботи і це винагороджується результатом, який задовольняє роботодавця та шукача роботи. «Головне в будь-якій справі – це мати бажання для досягнення мети» – кажуть у центрі зайнятості.

Так нещодавно кар’єрний радник Полтавської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості Наталія Меметова перейнявшись долею безробітної Тетяни Саленко допомогла їй з працевлаштуванням.

Вона після втрати постійного доходу не гаючи часу, звернулася до міськрайонного центру зайнятості. Без перебільшення кар’єрний радник – Меметова Наталія стала для неї провідником до наступного місця працевлаштування. Головним і першочерговим завданням було знайти роботу, яка дасть гідний дохід та буде приносити задоволення.

Наталія Маметова з розумінням ставиться до клієнтів, які втратили роботу і допомагає швидко віднайти себе, інколи навіть за іншим спрямуванням. Не став винятком і даний випадок. Тетяна Саленко донедавна  працювала продавцем непродовольчих товарів та мала сумніви, що їй вистачить наснаги на інший вид діяльності, але фахівець із працевлаштування порадила спробувати себе в іншому напрямку і мала абсолютну рацію, видавши направлення на вакансію продавця продовольчих товарів у один із маркетів міста Полтави. Ця професія є сьогодні однією з тих, що користується попитом на ринку праці .

Результатом співпраці кар’єрного радника із безробітною стало те, що Тетяна Саленко лише за десять днів перебування на обліку в статусі безробітної знайшла роботу та задоволена ставленням до неї колег. Разом з тим вона вдячна працівникам служби зайнятості, які допомогли прийняти важливе рішення.

Публікація підготовлена за матеріалами Центру зайнятості.