Незаконні будівництва в Полтаві: скандали, штрафи і суди

Забудовники ділянок біля універсаму “Полтава” та впритул до колишнього кінотеатру Котляревського своїми вчинками доводять, що не збираються виконувати приписи ДАБІ.

[embedded content]

Так, відбулося чергове судове засідання, яке ініцюював Андрій Яремчук. Підприємець, який почав встановлювати МАФи навпроти зупинки “23 вересня”,  не хоче платити штраф у близько 29 тис. грн за порушення містобудівних норм. Припис про це виніс Департамент державної архітектурно-будівельної інспекції в Полтавській області. Підприємець стверджує, що на тому місці буде залізобетонна конструкція без фундаменту. Чи є залитий бетоном рів фундаментом – встановить незалежна експертиза в Харківському науково-дослідному інституті судових експертиз імені Бокаріуса.

Наступне судове засідання по цій справі відбудеться 16 травня, повідомляє “Громадське ТБ. Полтава”.

Тим часом вчора вранці чотири вантажівки із бетоном і 20 робітників хотіли залити бетонну підлогу під казино, яке, за даними полтавських активістів, будується впритул до пам’ятки архітектури – колишнього кінотеатру Котляревського в центрі Полтави. Завдяки анонсу на місце подій з усього міста з’їхалися активісти і представники забудовника ТОВ “Стар-найт” втекли звідти – бетон привозили дарма, він застиг. Представник ДАБІ повідомив, що за прибудову до унікальної споруди будинку дворянського зібрання 1810 року на забудовника накладений штраф у 1,44 млн. грн.

кучеренко

Детальніше про це – в сюжеті ОДТРК “Лтава”.

Нагадаємо, “Штаб супротиву” в Полтаві ставив перед собою три завдання: зупинити забудови в “газетній арці”, біля колишнього кінотеатру Котляревського, а також біля універсаму “Полтава”. Боротьба за останні два триває

[embedded content]