Нетрадиційний випускний: 9 крутих ідей без ресторану та сукні

Також випускниці пошили однакові сукні на останній бал. І вигадали неповторний танець. Вийшло неймовірно красиво й ще раз довело, що клас дуже дружній і дівчата просто не захотіли шукати відповідь на питання: «чия ж сукня краща?».

«Випускний у джинсах»: допомогти хворим дітям

Дуже цікаву ідею запропонували, і ось вже декілька років поспіль впроваджують, випускники авторської школи Бойка, що в Харкові. Вони відмовилися від суконь та дорогих святкувань, а гроші, котрі призначалися для дорогої вечірки, передають дітям-пацієнтам кардіохірургічного відділення. Своє свято вони називають «випускним у джинсах», та коментують так:

«Спочатку було дуже важко зародити цю традицію, адже лише невелика кількість школярів її підтримувала. Більшість батьків теж цього не розуміла. Але у 2014 році випускники сходили на екскурсію до операційної, де на власні очі побачили, кому вони можуть допомогти. У середньому вони збирали близько 100 тис. грн. Після того школа Бойка тільки так і відзначає старт у доросле життя».

Мій вибір – мир в Україні

Випускники однієї зі шкіл Вінниці ініціювали проведення благодійного проекту «Мій вибір». Суть його була в тому, щоб замість розкішного балу допомогти коштами військовим АТО, що лікувалися в місцевому госпіталі.

Подорож – замість тисячі напутніх слів

Замість того, щоб погуляти один вечір у ресторані в дорогих сукнях і костюмах, учні львівської гімназії Блаженного Климентія Шептицького вирішили поїхати у подорож до Італії. 9 днів в європейській країні коштували 270 євро на кожного.

Випускний в форматі ЗОЖ

Якщо, все ж таки, не вдається повністю відмовитися від сценарію класичного випускного, спробуйте додати до нього креативних елементів. Наприклад, влаштувати вечірку не в ресторані, а на природі, доповнивши її маленьким спортивним елементом: пошуком скарбів за картами зі спортивного орієнтування, чи перегонами на картодромі. Мотузковий парк, дружній крос – будуть також зламом стереотипів.