Недобудований готель у центрі Полтави хочуть перепланувати під житловий будинок

Довгобуд на вул. Соборності, 35б Довгобуд на вул. Соборності, 35б | Фото Миколи Лисогора

Забудовник просить дозволу у депутатів Полтавської міськради перепланувати готель у центрі міста на житловий будинок

На офіційному сайті Полтавської міськради опубліковано проект рішення «Про реконструкцію незавершеного будівництва готельних апартаментів з підземним паркінгом під багатоквартирний житловий будинок з підземним паркінгом за адресою вул. Соборності, 35б».

Дозвіл на будівництво на цій території готелю у 2008 році отримало ТОВ «Компанія Сенатор». Пізніше орендарем цієї земельної ділянки і забудовником стало ПП «Полтавський гостинний двір». Готель почали будувати на місці приватних гаражів, частини території школи № 3 та школи мистецтв. За наданий дозвіл компанія збудувала спортивний майданчик для 3-ї школи.

Готель майже добудували, але забудовник вирішив перепланувати його під житловий будинок. Це питання поставили на сесії міськради ще у 2014 році, але тоді депутати за нього не проголосували.

Кадр з відео «Останнього Бастіону»

Як пояснив колишній керівник підприємства «Полтавський гостинний двір» Михайло Левакін, перепланування пов’язане з тим, що готелів у Полтаві дуже багато. Тому забудовник вирішив, що актуальніше використати будівлю як житло. Це ж підприємство будує житловий комплекс у парку «Перемога».

Зараз будівля по вул. Соборності, 35б огороджена будівельним парканом, пустує і трохи заросла бур’яном. На сесії, яка відбудеться 16 червня, депутати вирішуватимуть, чи давати згоду на її реконструкцію.

Микола ЛИСОГОР, «Полтавщина»