Небезпека: У Полтаві побільшало відкритих каналізаційних люків

«Я учора гуляв тут з дружиною та новонародженим сином, – розповідає мешканець р-ну Алмазний, Артем Павлов, – побачив яму без люка, куди вже напихали каміння та сміття, і одразу написав у соціальну мережу… Якщо б ми йшли тут з сім’єю вечері, цілком можливо, що могли б потрапити ногою у яму, оступитися.»

Полтавці іноді навіть не знають, куди телефонувати.

«Відсутність каналізаційних люків – проблема усіх комунальних господарств, – коментує начальник служби каналізації КП Водоканал Іван Містюк.

– До нас по декілька разів на тиждень поступають заявки, що відсутні кришки люків на каналізації у місті.  В основному, це означає викрадання. Такий люк коштує від 2500 до 3000 грн плюс витрати на монтаж, а здають його за безцінь. Тому зараз ми намагаємося встановлювати на проїжджій частині новий тип люків з замками під ключі», – розповів Іван Містюк, а також закликав усіх полтавців одразу телефонувати на 56-96-00 у випадку, коли побачили відкритий люк.

“Полтававодоканалу” один магістральний люк обходиться у 2 тис. грн, а в прийомі металобрухту його крадії здають майже за безцінь.

 Нагадаємо, у Полтаві почастішали випадки викрадання люків у Полтаві, задля здавання їх за безцінь на металобрухт