Навколо посади начальника «Полтавафарму» вирують пристрасті

В.о. керівника комунальної установи Валерій Прядко вже вийшов з під-варти, заплативши заставу, а облрада тим часом терміново оголошує конкурс на заміщення посади начальника «Полтавафарму».

Уже через три дні, 1 червня, має відбутися засідання конкурсної комісії з приводу погодження тексту оголошення на вакантну посаду керівника КП «Полтавафарм».

Це при тому, що перше рішення про даний конкурс було прийнято ще згідно з розпорядженням голови обласної ради № 283 від 12 грудня 2016 року.

23 травня дія цього документу була подовжена.

Зрозуміло, що такий поспіх із подачею оголошення про вакансію до ЗМІ пов’язаний із нещодавнім корупційним скандалом: затриманням виконуючого обов’язки директора «Полтавафарму» Валерія Прядка.

Нагадаємо, 26 травня спеціалізована антикорупційна прокуратура вручила йому підозру про вчинення злочину. За даними інтернет-видання «Полтавщина» чоловік уже вийшов з-під варти у залі Солом’янського райсуду Києва – тому що вніс заставу за себе у розмірі 77 тис. грн. Те саме може зробити і його заступник Руслан Гнєздов, тільки сплативши трохи більше, 80 тис. грн. Цього чоловіка правоохоронці підозрюють у спробі дати хабар правоохоронцям і нібито взяли його «на гарячому» 25 травня.

До речі, Валерій Прядко є представником Соціал-демократичної партії (лідером якої є Сергій Каплін), має мандат депутата Полтавської обласної ради. А призначення його у березні на посаду виконуючого обов’язки директора КП «Полтавафарм» було з конфліктом інтересів. Протистоїть креатурі Капліна інший нардеп, Ігор Мосійчук. Мабуть, у нього є своя людина для такої посади, як керівник комунальної установи з найбільшою кількістю аптек області.

Фоном цієї захоплюючої детективної історії є цікаві пости у Фейсбуці, які по черзі викладають Каплін з Мосійчуком. Власне, останній свій пас зробив – чекаємо відповіді Капліна.

Цікаво, що Солом’янський суд зберіг за Валерієм Прядком право на посаду. Це означає, що він цілком може подати свої документи на конкурс директора «Полтавафарму» – і виграти його. Тож – далі буде…