Навіщо цілодобовому «лотерейному» салону у Полтаві приміщення з величезним підвалом?

Поліція безсила проти цілодобових «лотомаркетів» і «космолотів»

Мережі «лотомаркетів» і «космолотів» просто-таки окупували наше місто! Вони зі швидкістю світла «наростають» на кожній зупинці громадського транспорту, займають найдорожчі комерційні метри, будують власні приміщення і беруть в оренду існуючі. При цьому працюють 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Невже полтавці такі азартні гравці в лотерею? Чи може в пошуках жаданого квиточка ЛотоЗабави ви готові вийти на вулицю о 3 ночі? У багатьох таких закладах завжди темно, вікна наглухо заклеєні плівкою, а в приміщенні видно ряди гральних автоматів. Чи не автоматів? Чи може то просто такі термінали для друку лотерейних квитків? Навіщо черговий «лотерейний» заклад винайняв приміщення у центрі Полтави (колишній магазин “Склад взуття”) з величезним підвалом? Що вони там ховатимуть?

У Нацполіції не люблять це питання. Представники поліції Полтавщини сухо відповідають, що поліцейські обмежені в своїх діях відносно лотерейних салонів, які за законодавством не є гральними.

А шеф поліції Києва Андрій Крищенко ці слова підтвердив: цілодобові «лотомаркети» і «космолоти» надійно прикриті купою рішень судів, експертних висновків, про те, що вони не гральний бізнес, а лотерея. До того ж, у всіх є державні ліцензії. Часто опергрупа прибуває за викликом про незаконну гральну діяльність і тут виявляється, що цей заклад – просто «лотерея».

Це просто супер, правда ж? Стільки шансів виграти гроші! Правда, щось щастить у лотерею тільки високопосадовцям – у своїх деклараціях вони дуже часто вказують мільйонні виграші в лотерею. Мабуть, грають цілодобово.