Навіщо судам таємні кімнати, як проводяться допити онлайн та всі секрети полтавського судочинства розкрилися на прес-сніданку від 0532ua

Детальніше гостя розкрила суть і такого європейського нововведення як «таємна кімната», що є новим методом укладення «мирової угоди». Кожна зі сторін конфлікту може звернутися з таким проханням і зустрітися з суддею один на один. Поки-що звернень стосовно організації таємних зустрічей не надходило і окремої таємної кімнати Київський районний суд немає, бо розташований у приміщенні колишнього дитячого садочку.

У Полтавському районному суді сподіваються на «нове життя». Разом з Решетилівщиною

Як розповіла Марина Кожедуб, полтавський районний суд успішно пройшов реорганізацію і очікує об’єднання з Решетилівським районним судом. Зараз у ньому працюють 6 суддів і  є одна вакантна посада. За перше півріччя 2018 року на розгляд надійшло більше 2000 справ, з яких вже встигли розглянути 1800-1900 справ. Значну частину – у режимі онлайн. У таких випадках, коли до прикладу, потрібно розглянути випадки передачі на лікування до психіатричних клінік душевнохворих чи провести судочинство над затриманим у СІЗО підозрюваним. Таким чином відбувається і дистанційний допит свідків з зали суду за місцем їх проживання. Для цього клініки та зали суду обладнані спеціальними кімнатами з відповідними обладнанням і спеціальними програмами. Також на думку М. Кожедуб, 50-70% судів готові до впровадження інформаційної системи судочинства. Триває введення електронного архіву судових права та створення спеціальних серверів для їх зберігання.

До речі, якщо вам чи вашим партнерам потрібно скористатися комфортабельним сучасним офісом WorcKonsylt при школі англійської мови 604 more school, можете звертатися за телефонами 0667242986 чи 0675867489. Тут вам також зможуть надати приміщення для проведення тренінгів чи семінарів.

Читайте також, про що говорилося на минулих прес-сніданках.

Юлія Самозвон.