Навчання у школах Полтави призупинять до 6 березня через проблеми з газопостачанням

2 березня у Полтаві відбулося екстрене засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. 

Невідкладність термінового засідання комісії зумовлена ситуацією, що склалася в державі – з 1 березня 2018 року “Газпром” зупинив поставки газу після вердикту Стокгольмського суду про виплати Україні.

“Учора відбулося засідання Ради національної безпеки і оборони, яке було присвячене питанню зупинки поставки газу в Україну.Так, нам рекомендовано вжити усі заходи щодо зменшення газопостачання та газоспоживання усіма підприємствами, установами та організаціями”, – – розповів заступник мера Віталій Нікіпелов.

Зокрема, з метою економії енергоресурсів, призупинення навчального процесу в освітніх закладах міста буде продовжене до 6 березня включно.

Фахівці зазначають: незважаючи на ситуацію, що склалася, полтавці зменшення тиску газу в своїх домівках практично не помітять.

“На сьогодні розподільна система газопостачання Полтави та Полтавської області працює в нормальному штатному режимі і загрози пониження тиску на сьогодні немає”, – доповів під час засідання комісії заступник голови правління – головний інженер ПАТ “Полтавагаз” Олександр Чухрай.

Нагадаємо, що у зв’язку з несприятливими погодними умовами, у навчальних закладах Полтави призупинено навчання на два дні – 2 та 3 березня.

За прогнозами синоптиків, морозна погода в Полтаві протримається ще близько тижня, потім прийде потепління.