Нацполіція зробила рокіровку начальників слідчих управлінь Полтавщини та Харківщини

Керівництво Нацполіції України поміняло місцями начальників слідчих управлінь Полтавської та Харківської областей

Сьогодні, 17 жовтня начальник поліції Полтавської області Андрій Замахін представив особовому складу ГУНП тимчасово виконуючого обов’язки керівника слідчого управління. Ним став полковник поліції Володимир Тимошко, який до цього часу очолював слідче управління Харківської області. Про це повідомив відділ комунікації поліції Полтавщини.

Попередній начальник слідчого управління Сергій Чиж очолив таке ж управління у Харківський області. Його особовому складу представив призначений туди місяць тому екс-начальник поліції Полтавщини Олег Бех. Про це повідомив відділ комунікації поліції Харківщини.

Сергій Чиж у Харкові Сергій Чиж у Харкові

Судячи з даних офіційного сайту ГУНП у Харківський області, Володимир Тимошко не встиг пропрацювати у Харкові й року. Його призначили начальником слідчого відділу у листопаді 2016 року.

За даними декларації Володимира Тимошка за 2016 рік, поліцейський має квартиру у Харкові на 65,4 м², користується автомобілями Toyota Yaris та KIA Sportage, жоден з яких йому не належить, а також має 280 тис. грн готівки. Нею він володіє навпіл із дружиною Світланою Уваровою.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»