Наступного навчального року всі першачки Полтавщини отримають безкоштовні набори LEGO

В рамках впровадження новітніх методів навчання 1 вересня 2018 року всі першокласники на Полтавщині отримають безкоштовно набори LEGO

Міністерство освіти і науки України підписало меморандум з The LEGO Foundation, який передбачає безкоштовне забезпечення всіх першокласників з близько 17 тис. шкіл по всі країні безкоштовними наборами LEGO. Кожен першачок першого вересня отримає набір «Шість цеглинок», а згодом кожен перший клас — набір «LEGO Play Box».

Набір «Play Box» Набір «Play Box»

Набір «Шість цеглинок»Набір «Шість цеглинок»

Як повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України, окрім безкоштовних наборів, компанія The LEGO Foundation допоможе вчителям опанувати ефективні методи використання конструкторів. На даний момент тренери компанії вже провели тренінг для 700 вчителів початкових класів, заступників директорів та психологів зі ста українських шкіл.

Підписання меморандуму між The LEGO Foundation та МОНом Підписання меморандуму між The LEGO Foundation та МОНом

20 березня набори конструкторів для перших ста шкіл, що пілотують новий Держстандарт за реформою Нова українська школа, відправились з Данії до України. Ці набори планують отримати вже до 31 березня 2018 року.

Нагадаємо, у Полтаві два перших класи школи № 37 вже навчаються за концепцією Нової української школи в рамках пілотного впровадження.

Анастасія НЕДОГОРСЬКА, «Полтавщина»