Нардеп Мосійчук вимагає у губернатора Полтавщини вирішити екологічну проблему у селі Лазірки

Ігор Мосійчук зявив, що через корупційних чиновників в центрі села продовжує роботу протруйний цех зернових Кернел-груп від якого хворіють люди

Шановний пане голова Полтавської ОДА Валерій Головко. Звернутися публічно до вас мене змусила екологічна і суспільна ситуація, що склалася в селі Лазірки Оржицького району, нашої рідної Полтавщини.

Як вам чудово відомо в центрі села компанія Кернел-груп (власник Андрій Веревський) збудувала цех протруйки зернових. Погодження на будівництво цього екологічно небезпечного для людей об’єкту в центрі села відбувалося в корупційний спосіб за попередньої злочинної влади. Було підроблено протокол громадських слухань, незаконно скорочено санітарну зону і власне введено в експлуатацію цей екологічно небезпечний об’єкт.

Бачить Бог, після того як до мене звернулася громада Лазірок я робив все, щоб вирішити цю проблему в інтересах селян які потерпають від роботи цього цеху (гинуть бджоли, хворіють тварини і люди) виключно в рамках правового поля. Ми разом з вашим заступником Романом Товстим проводили нараду і намагалися знайти золоту середину між громадою Лазірок і підприємством Кернел-груп — марно. Підприємство не чує людей і продовжує їх труїти. Корумповані чиновники покривають а значить плювати хотіло це підприємство на громаду Лазірок. У відповідь селяни провели в Лазірках громадські слухання які ухвалили рішення боротись за закриття протруйного цеху Кернел-груп в центрі села. Чиновники знову жодним чином не відреагували на рішення громади. Саме бездіяльність корумпованих чиновників штовхнула мешканців Лазірок на акції громадської непокори, які ви пане Головко чомусь назвали «махновщиною» і пообіцяли її не допустити.

Я вітаю Ваше бажання усувати причини громадської непокори і недопускати таких прикрих непорозумінь в подальшому. Отже, як повідомили мені мешканці Лазірок в понеділок до 13:00 вони будуть очікувати на ваш пане Голово візит та рішення по зупиненню роботи протруйного цеху Кернел груп. У випаду якщо ви проігорноруєте селян то вони розпочнуть ще жорсткіші і радикальні протестні акції які призведуть до непередбачуваних наслідків. В такій ситуації, я як народний депутат і полтавець, не можу мовчати та залишатися осторонь біди людей, а тому їду до людей до чого закликаю і голову Полтавської ОДА.

Підсумовуючи, слід зазначити, що після вашого висловлювання про «махновщину» вся відповідальність за ситуацію в Лазірках лежить персонально на вас пане Головко. Отже до дії, чи не так?

Ігор МОСІЙЧУК, народний депутат України, Радикальна партія Олега Ляшка