Напередодні професійного свята рятувальники отримали новий спецодяг і 10 службових квартир

Міський голова Олександр Мамай вручає сертифікат на отримання службової квартири Міський голова Олександр Мамай вручає сертифікат на отримання службової квартири

Щорічно, 17 вересня, в Україні вітають рятівників із професійним святом. Ось і сьогодні в головному управлінні МНС України в Полтавській області відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня рятувальника.

Привітав присутніх зі святом міський голова Олександр Мамай:

— Професія рятівника небезпечна. Присвятити своє життя цій справі можуть тільки сміливі, самовіддані, рішучі. Ви виконуєте почесну місію — рятуєте людей, не шкодуючи себе. Щиросердно дякую вам за працю, за ваші подвиги, героїзм. Бажаю міцного здоров’я та сил, миру й злагоди. Нехай Господь допомагає у вашій нелегкій справі. З прийдешнім професійним святом!

За самовіддане виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та відвагу при ліквідації надзвичайних ситуацій і подій найкращим працівникам обласного управління МНС міський голова вручив подяки, почесні грамоти та нагрудні знаки.

Під час вручення нагород Під час вручення нагород

Окрім того, в урочистій атмосфері десятьом працівникам ДСНС Полтави Олександр Мамай вручив сертифікати на отримання службового житла: 8 двокімнатних та 2 однокімнатні квартири. Серед щасливих володарів сертифікату — начальник першої державної пожежно-рятувальної частини, підполковник служби цивільного захисту Василь Шрамко:

— Чому я рятувальник? Це моє покликання — зрозумів ще в 11 класі. Пам’ятаю, до нас тоді прийшли рятувальники та розповіли про свою професію. І сьогодні вже 15 років як працюю рятувальником. Складна справа — буває різного. Але ми робимо все, щоб вчасно допомогти, врятувати. Сьогодні отримав сертифікат на службове житло і дуже цьому радію — давно вже мріяв.

Новий спецодяг для рятувальників міста Новий спецодяг для рятувальників міста

Також місто продовжує забезпечувати своїх рятувальників новим спецодягом — сьогодні їм вручили 47 комплектів спецформ. Він найвищої якості, адже запобігає отриманню теплових ударів та опіків. Тканина костюмів рівномірно розподіляє тепло.

Також, для оперативного реагування на виклики, відсьогодні Полтавське міськрайонне управління ГУ ДСНС України в Полтавській області користується автомобілем, який до цього часу знаходився на балансі міськвиконкому.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради