Напередодні Дня медичного працівника полтавським медикам вручили премії, путівки до Львова і квартири

Учора в палаці дозвілля «Листопад» полтавські медики відзначили День медичного працівника й отримали подарунки та нагороди від міського голови.

Щорічно, у третю неділю травня медпрацівники відзначають професійне свято. Щоб охопити найбільшу кількість представників галузі міська рада влаштувала два заходи. Близько 3-х тисяч працівників міських та обласних медустанов Полтави отримали запрошення на концерт у палаці дозвілля «Листопад».

Відзначити свято у колі колег завітала завідувач клініки діагностичної лабораторії дитячої міської клінічної лікарні Олена Захарчук:

— Свою роботу люблю. За фахом працюю вже 25 років, відтоді як закінчила Київський медичний університет. Медичні дослідження проходять мільйони людей. А пацієнтів — десятки тисяч за рік і більше. Ми вдячні за привітання та влаштоване містом свято. Вітаю усіх своїх колег з нашим Днем! Здоров’я, терпіння й Божого благословення.

Головний лікар клінічного пологовому будинку м. Полтави Наталія Удовицька радіє подарункамГоловний лікар клінічного пологовому будинку м. Полтави Наталія Удовицька радіє подарункам

Головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 м. Полтави Віталій Павленко отримав грошові сертифікати на проведення ремонтних робіт та придбання необхідного обладнання для закладуГоловний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 м. Полтави Віталій Павленко отримав грошові сертифікати на проведення ремонтних робіт та придбання необхідного обладнання для закладу

Молодша медична сестріа Комунального закладу Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 м. Полтави Світлана Турчиніна отримала сертифікат на двокімнатну квартируМолодша медична сестріа Комунального закладу Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 м. Полтави Світлана Турчиніна отримала сертифікат на двокімнатну квартиру

Міський голова Олександр Мамай привітав зі сцени всіх присутніх і подякував медикам за сумлінну працю. Найкращим 50 представникам галузі він вручив нагрудні знаки та грошові винагороди.

— Шановні наші медпрацівники, прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого свята. Професія, яку ви обрали для себе, — нелегка. Тільки люди з великої літери здатні бути медиками, — звернувся до присутніх Олександр Мамай. — Ви — професіонали у своїй справі. А ще чуйні та співчутливі до чужого болю. Здоров’я — не просто благо окремої людини, а безцінне суспільне надбання. Тому, окрім зцілення, від медпрацівників очікують уваги й терпіння. Нехай найкращі традиції медичної еліти — лікарська честь і громадська відповідальність, висока моральність та інтелігентність служать на благо громади, примножуючись. Дякую вам за працю! Зі святом!

До свята напередодні всі медики отримали традиційні святкові премії в розмірі 600 грн. всього в рамках реалізації Програми соцзабезпечення та захисту населення «Турбота» на премії з міського бюджету спрямували 7 млн 338 тис. грн.

Проводити розіграш путівок до Львова допомагали неупереджені маленькі гості свята Проводити розіграш путівок до Львова допомагали неупереджені маленькі гості свята

Щасливі володарі путівок на двох до міста Лева Щасливі володарі путівок на двох до міста Лева

Усі міські заклади охорони здоров’я отримали грошові сертифікати на проведення ремонтних робіт та придбання необхідного обладнання. Загалом, для проведення капітальних ремонтів міських лікувальних закладів видано сертифікатів на суму 27 млн 720 тис. грн.

Для придбання дороговартісного медичного обладнання та комп’ютерної техніки міськарада виділила сертифікати на суму 15 млн 200 тис. грн. 

Олександр Мамай вручив п’ять сертифікатів на отримання власного житла у Полтаві: три двокімнатні квартири, одна однокімнатна та одна трикімнатна.

— Мене переповнюють емоції, — поділилася із присутніми лаборант клінічної лабораторії 1-ї міської клінічної лікарні, власниця сертифікату на квартиру, Інна Марчук. — Важко повірити, що я отримала такий надзвичайний подарунок. Важливий і такий потрібний для моєї родини. Адже на житло ми чекали довгих 11 років. Чекали і дочекалися. Щиро дякую!

Виступ гурту «Діти Фрістайлу» Виступ гурту «Діти Фрістайлу»

Усі присутні в залі могли взяти участь у розіграші 72 путівок на двох до Львову від міського голови. Розважали лікарів учасники гурту «Діти Фрістайлу».

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради